Banner

اتلتیکویی ها کرونا را به لیورپول می برند؟

سفر هواداران اتلتیکومادرید به بندر لیورپول موجب نگرانی مردم انگلیس شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گرچه شایعاتی در مورد بدون تماشاگر بودن بازی لیورپول و اتلتیکومادرید منتشر شده بود، اما در نهایت هواداران می توانند در آنفلید حضور یابند. این در حالیست که ۱۶۴۶ مورد کروناویروس در اسپانیا تایید شده، ۷۸۲ از آنها در منطقه مادرید بوده و ۳۵ نفر کشته شده اند. اما در این شرایط نیز ۳ هزار هوادار اتلتیکومادرید برای تماشای این بازی حساس راهی لیورپول شده اند و این نگرانی وجود دارد که حضور این تعداد از مردم اسپانیا در انگلیس به شیوع این ویروس کمک کند.

دن کارن نماینده پارلمان انگلیس در این رابطه گفت: "این یک نگرانی واقعی برای هواداران لیورپول، ساکنان و مشاغل محلی است. من این نگرانی ها را با دولت مطرح می کنم که باید اقدامات بیشتری انجام داده تا به مردم اطمینان خاطر دهند که همه تلاش های لازم را برای مقابله با گسترش ویروس انجام دهند."

سخنگوی باشگاه لیورپول گفت: "باشگاه فوتبال لیورپول همچنان به نظارت و اجرای توصیه های دولت در مورد شیوع ویروس پیش از بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید عصر چهارشنبه ادامه می دهد، ما به همه یاد می دهیم که در این بازی شیوه های بهداشتی خوب را یادآوری می کنند. در کلیه سرویس بهداشتی های آنفیلد پوسترهایی برای مشاوره پزشکی وجود خواهند داشت. ما همچنین اقدامات احتیاطی عرف را انجام داده و بازیکنان قبل از شروع بازی دست نمی دهند."

بیشتر بخوانید:
گافی که منجر به سریع‌ترین تعویض تاریخ شد!
میلیاردری که لیگ برتر انگلیس را به هم ریخت!

تگ ها


فوتبال جهان کرونا لیگ قهرمانان اروپا لیورپول اتلتیکو مادرید لیورپول-اتلتیکو مادرید UEFA Champions League فوتبال