اتلتیکو با ۲ غایب بزرگ در جدال حساس برابر بارسا

دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکو برای بازی سه شنبه شب مقابل بارسا دو بازیکن تاثیرگذار خود را به همراه نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اتلتیکو شب گذشته با برتری ۲-۱ بر آلاوس جایگاهش در رتبه سوم لالیگا را مستحکم تر کرد تا به میزان زیادی خیالش از بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان راحت شود. شاگردان دیه گو سیمئونه نیمه اول را با تساوی بدون گل به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم به لطف دو گل سائول و دیه گو کاستا توانستند بازی را با برد پشت سر بگذارند.

پیش از بازی ۴ بازیکن این تیم در خطر از دست دادن بازی حساس مقابل بارسا بودند. آلوارو موراتا، مارکوس یورنته، ساویچ و کوکه. از این بین موراتا و یورنته بدون مشکل بازی را به اتمام رساندند ولی ساویچ روی یک ضدحمله آلاوس مجبور به متوقف کردن مهاجم حریف شد و کارت زرد گرفت و کوکه هم دقیقه ۹۲ به حریف پنالتی داد تا کارت زرد بگیرد و به این ترتیب با ۵ کارته شدن همراه ساویچ، جدال نوکمپ را از دست بدهند.

سیمئونه برای پر کردن جای خالی ساویچ تنها فلیپه برزیلی را در اختیار دارد که مدتی مصدوم بود و پس از شروع مجدد لالیگا هنوز نتوانسته به میدان برود. به جای کوکه اما سیمئونه جدای از سائول و توماس که هافبک های ثابت تیم هستند، می تواند روی هررا، ویتولو، لمار، کاراسکو و یورنته حساب کند.

بیشتر بخوانید:

خامس: مجبورم کردند در رئال بمانم

ذوق زدگی ستاره های سابق لیورپول از قهرمانی!

 

 

تگ ها


کوکه دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید فوتبال ایران بارسلونا فوتبال