اتلتیکو را حذف کردیم؛ بارسا را هم می توانیم

رامون خوان رامیرز دروازه بان کورنیا به بازی امشب برابر بارسلونا امیدوار است....

به گزارش "ورزش سه"، کورنیا تیم شگفتی ساز دور دوم کوپا دل ری بود و توانست اتلتیکو مادرید را ۱-۰ شکست داده و حذف کند. کورنیا امشب میزبان بارسلونا در یک شانزدهم نهایی خواهد بود. این بازی دربی کاتالونیا نیز محسوب می شود و کورنیا امیدوار است شگفتی بازی برابر اتلتیکو را برابر تیم اول کاتالونیا یعنی بارسا تکرار کند.

رامون خوان رامیرز دروازه بان کورنیا در مورد بازی امشب به مارکا گفت:« بله، اتلتیکو یکی از بهترین تیم های اسپانیا و اروپا را حذف کردیم و حالا می خواهیم این کار را برابر بارسا هم تکرار کنیم. شوق و انگیزه بسیار بالایی داریم و چرا نتوانیم؟

می دانیم که بارسا زخم خورده از فینال سوپرکاپ اسپانیا و شکست خورده از بیلبائو به مصاف ما می آید ولی ما قطعا ناامید نیستیم.»

رامیرز ادامه داد:« از کودکی هوادار بارسا هستم ولی امشب احساسات معنایی ندارد. بارسا تیم بسیار خوبی است و با وجود ناکامی در سوپرکاپ معتقدم این اواخر فوتبالش رو به رشد بوده و بسیار بهتر از ابتدای فصل شده اند. بارسا حالا بهتر بازی می کند و این را قبل از سوپرکاپ ثابت کرده بود. بدون شک غیبت مسی(محرومیت) خبر خوبی برای ما نیست. دوست داشتم امشب برابر بهترین بازیکن تاریخ فوتبال خودمان را محک می زدیم.» 

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا