اتلتیکو را غرق کردیم؛ می باختیم، کار تمام بود

دنی کارواخال پس از بازگشت از مصدومیت، امشب در دربی مادرید خوش درخشید و از عوامل برتری ۲-۰ تیمش بود....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از پیروزی ۲-۰ بر گلادباخ و صعود به عنوان تیم نخست به دور بعد لیگ قهرمانان امشب دربی مادرید را هم با دو گل به سود خود خاتمه داد.

در این بازی کاسیمیرو و اوبلاک به اشتباه برای رئال گلزنی کردند. گل دوم رئال روی شوت سهمگین دنی کارواخال حاصل شد. توپ به تیر خورد و سپس در برخورد با بدن اوبلاک وارد دروازه شد. به این ترتیب رئال به رده سوم صعود کرد و با یک بازی بیشتر اکنون سه امتیاز کمتر از اتلتیکو دارد. فاصله دو تیم تا قبل از بازی شش امتیاز بود.

دنی کارواخال در پایان بازی گفت:« فصل دشواری است و هم فشردگی بازی ها زیاد است و هم تعداد مصدومیت ها بالاست. در چنین شرایطی برخی بازی ها نتوانسته ایم در سطح خودمان ظاهر شویم ولی هر زمان تمامی بازیکنان مان را داشته ایم، توانسته ایم بهترین نتایج را بگیریم.»

کارواخال ادامه داد:« امشب از همان ابتدا برای برد وارد زمین شدیم و به خوبی فشار آوردیم. توپ در دست ما بود و شانس های خوبی خلق کردیم. معتقدم اتلتیکو در زمین غرق شده بود. می دانستیم که اگر ببازیم، فاصله زیادتر می شود و تقریبا قهرمانی لالیگا از دست خواهد رفت. اتلتیکو هم دو موقعیت خوب داشت ولی در مجموع ما تیم برتر بودیم و به شایستگی پیروز شدیم.»

تگ ها


دنیل کارواخال اتلتیکو مادرید رئال مادرید