اتلتیکو رقم پیشنهادی برای خامس را افزایش داد

باشگاه اتلتیکومادرید یک بار دیگر برای جذب خامس رودریگز اقدام کرده و امیدوار است اینبار با افزایش رقم پیشنهادی‌اش به خواسته خود دست یابد....

به گزارش مدال؛ باشگاه اتلتیکومادرید پیشنهاد جدید 50 میلیون یورویی را به باشگاه رئال مادرید برای جذب «خامس رودریگز» ارائه کرده است.

طبق گفته «TeleMadrid» سران روخی‌بلانکو از رقیب همشهری خواسته‌اند تا روز جمعه جواب خود را در خصوص این انتقال به صورت شفاف بیان کنند چرا که می‌خواهند پرونده نقل‌وانتقالاتی خود را هرچه زودتر ببندند. این در حالی‌ست که پیشنهاد قبلی اتلتیکو به رئال برای جذب خامس 40 میلیون یورو بود و حالا روخی‌بلانکو برای تحقق اهداف خود، رقم پیشنهادی‌شان را بالا برده‌اند.

از ماه‌ها پیش احتمال جدایی هافبک کلمبیایی از جمع کهکشانی‌ها شنیده میشد و خامس به شدت مورد توجه اتلتیکومادرید و البته ناپولی قرار گرفت اما حالا با توجه به مصدومیت طولانی مدت «مارکو آسنسیو» احتمال تداوم حضور او در «سانتیاگو برنابئو» بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

خامس رودریگز: با تمام وجود برای رئال‌مادرید می‌جنگم

تگ ها


خامس اتلتیکو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات روخی بلانکو کهکشانی‌ها نقل و انتقالات خامس رودریگز اتلتیکو مادرید رئال مادرید لالیگا فوتبال