اتلتیکو مقصد بعدی قهرمان افول کرده آلمانی؟

ماریو گوتزه که با گل قهرمانی اش در جام جهانی برزیل نامش را در تاریخ فوتبال آلمان به ثبت رساند از دورتموند جدا خواهد شد و شاید به اتلتیکو برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از پشت سر گذاشتن سه فصل کاملا ناموفق در بایرن مونیخ بود که ماریو گوتزه در تابستان سال ۲۰۱۶ بایرن مونیخ را ترک کرد و دوباره به دورتموند بازگشت تا شاید دوباره در تیم سابق خود احیا شود.

زننده گل قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ در بازگشت دوباره به دورتموند هم نتوانست روزهای خوب گذشته را تکرار کند و حالا بعد از سه فصل دوباره در نقل و انتقالات پیش رو این تیم را ترک خواهد کرد. اخیراً باشگاه آلمانی به شکل رسمی این موضوع را تایید کرد.

تولد دخترش روما در تاریخ ۶ ژوئن(۱۷ خرداد) و حضور مداوم او در بیمارستان مانع حضور او در ترکیب دورتموند شده و به نظر هم نمی رسد در بازی های باقیمانده شاهد حضور او با پیراهن دورتموند باشیم.

از میلان به عنوان جدی ترین خواهان گوتزه نام برده می شد ولی نشریه بیلد ادعا می کند اتلتیکو هم به او علاقه مند است.

هرچند گوتزه در سال های اخیر با مصدومیت های مختلف دست به گریبان بوده ولی حالا هیچ مشکلی ندارد و به عنوان بازیکن آزاد می تواند راهی تیم بعدی خود شود که این مساله توجه اتلتیکو را جلب کرده است.

گوتزه در دورتموند نزدیک به ۱۰ میلیون یورو دستمزد می گرفت و گویا اتلتیکو به وی دستمزدی ۲ میلیون یورویی پیشنهاد داده که چندان به مذاق وی خوش نیامده است اما مذاکرات ادامه دارد.

 فصل جاری او در همه رقابت ۲۱ بازی انجام داد و ۶۰۹ دقیقه در میدان حضور داشت. سه گل زد و یک پاس گل داد.

بیشتر بخوانید:

سیمئونه: کنترل احساسات مهم است نه کلین‌شیت

ستاره ای که عاشق اتلتیکو بود اما برای رئال بازی کرد

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ اتلتیکو مادرید بروسیا دورتموند ماریو گوتزه فوتبال