اتمام حجت اینزاگی؛ ستاره‌ دیگری را نمی فروشیم

فابریتزیو رومانو مدعی شد سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر تاکید کرده که نمی‌خواهد بعد از اشرف حکیمی دیگر ستاره ای را از دست بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در فصل گذشته موفق شد بعد از سال ها به سلطه یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان دهد و مقام قهرمانی رقابت‌های سری آ را از آن خود کند. با این حال باشگاه ایتالیایی به لحاظ مالی در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد و همین موضوع نیز باعث شد که آنتونیو کونته بعد از پایان فصل گذشته از هدایت نراتزوری کناره‌گیری کند.

از طرف دیگر شب گذشته و تنها بعد از یک فصل حضور در اینتر، اشرف حکیمی این باشگاه را ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۶۰ میلیون یورو به علاوه پاداش راهی پاری سن ژرمن شد. این انتقال احتمالاً یک ضربه بزرگ برای نراتزوری محسوب خواهد شد چراکه حکیمی یکی از مهمترین مهره های این تیم در راه قهرمانی فصل گذشته در سری آ به شمار می‌آمد. 

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر احتمال به فروش رسیدن برخی دیگر از ستاره های اینتر از جمله روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز شنیده شده است اما اکنون فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس، مدعی شده که سیمونه اینزاگی سرمربی جدید نراتزوری تاکید کرده که دیگر هیچ ستاره ای نباید به فروش برسد چرا که او می خواهد تیمی قدرتمند و مدعی روانی مسابقات فصل آینده کند.

از طرفی به نظر می‌رسد که در مورد روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز این اتفاق رخ خواهد داد. مهاجم بلژیکی اخیراً و با وجود داشتن پیشنهادهایی از لیگ برتر انگلیس اعلام کرد که از حضور در اینتر خوشحال است و از طرف دیگر گفته می‌شود که لائوتارو هم در آستانه تمدید قرارداد با قهرمان فصل گذشته سری آ قرار گرفته است.

تگ ها


اینتر میلان سیمونه اینزاگی