اتمام حجت منشا با هافبک‌های تیمش ; به من پاس بدهید

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت از اردوی پرسپولیس در اوکراین اخبار عجیبی به گوش می رسد ......

   به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت –  از اردوی پرسپولیس در اوکراین اخبار عجیبی به گوش می رسد. اینکه خرید تازه قرمزها با همبازیان جدیدش اتمام حجت کرده. داستان را از قول روزنامه هفت صبح برایتان نقل می کنیم: با حضور منشا در تمرینات سرخپوشان او ابتدا سعی کرد با همه همبازیانش مخصوصا قدیمی ها ارتباط خوبی داشته باشد اما وقتی در اولین بازی تدارکاتی پرسپولیس مقابل امید ها به میدان رفت فهمید برخی از همبازیانش قصد ندارند به او پاس دهند. او حضور یک نیمه ای در بازی پرسپولیس و امید هایش داشت و در همین یک نیمه اصلا موقعیت گل گیرش نیامد. بعد از این بازی منشا قصد داشت با برانکو در مورد رفتار برخی از همبازیانش در زمین صحبت کند اما از این کار صرف نظر کرد.

در اردوی اوکراین برانکو برای اینکه نقش منشا را در تیمش مشخص کند در حضور بازیکنان اعلام کرد از این پس گادوین ضربات پنالتی و ایستگاهی پشت محوطه جریمه را خواهد زد. در کنار این مسئله از هافبک های تیمش خواست با پاس های عمقی منشا را در موقعیت گلزنی قرار دهند. البته پیش از این وحید امیری و محسن مسلمان ارتباط خوبی با منشا داشتند اما فرشاد احمدزاده از همان ابتدا با مهاجم نیجریه ای به مشکل خورد. با توجه به این قضیه در همان روز های ابتدایی پرسپولیس در اوکراین، منشا از مسلمان و امیری خواست بهترین توپ ها را برای او ارسال کنند. در حالی که او به شکل دیگری از احمدزاده این خواسته را داشت. او صراحتا در جمع بازیکنان از احمدزاده خواست اگر به وی پاس ندهد او را بدجور متوجه اشتباهش خواهد کرد!

در اولین بازی دوستانه پرسپولیس در اوکراین، مسلمان یک پاس در عموق به منشا داد و او با یک شوت زیبا آن را تبدیل به گل کرد. منشا بعد از گلزنی سمت مسلمان رفت و او را در آغوش گرفت.کاری که احمدزاده انجام نداد و همچنان میانه او و منشا شکرآب است. سید جلال حسینی به عنوان کاپیتان پرسپولیس نیز متوجه این قضیه شده و از احمدزاده خواسته در زمین مسابقه به منشا پاس بدهد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال