اتهامات سنگین مالی به فرزاد مجیدی

باشگاه ملوان بندرانزلی طی بیانیه‌ای به اظهارات سرپرست سابق خود واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، روابط عمومی باشگاه ملوان پیرامون برخی مطالب و اظهار نظرهای آقای فرزاد مجیدی در فضای مجازی، جهت شفاف سازی افکار عمومی اعلام می‌دارد:

باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی به عنوان یکی از پر هوادارترین تیم های فوتبال در ایران همواره صداقت و راستی را سرلوحه امور خود قرارداده و معتقد است در عرصه ورزش پهلوانی نباید به هر قیمتی ارزش ها را زیر پای گذاشت، اصول حرفه ای ایجاب می‌کند اگر در مجموعه ای همکاری صورت میگیرد تمام اتفاقات با ارائه گزارشات مستند در همان دوران مورد بررسی و حل و فصل قرار گیرد و خاتمه پیدا کند.

جناب آقای مجیدی شاید اگر مالک باشگاه قبل از انتخاب شما به عنوان مدیر تیم عکس توهین شما را به هواداران فهیم و متعصب ملوان دیده بودند هرگز و هرگز شما به این عنوان مهم در باشگاه ملوان دست پیدا نمی‌کردید زیرا هوادران ملوان خط قرمز این باشگاه می باشند.

شخص شما از اولین روز حضور در تمرینات با توهین به بازیکنان، برخی از اعضای کادر فنی و رسانه ای، نظم تیمی را در اردوی پیش از فصل بهم ریختید. جناب آقای مجیدی از اینکه پس از سه هفته به فکر واکاوی اتفاقات گذشته افتاده اید باید پرسیده شود اگر مسائلی وجود داشت چرا قبول مسئولیت نمودید و اینکه چرا در همان زمان مشکلات را شفاف سازی نکردید؟

جناب آقای مجیدی ما که در مقابل اتفاقات رخ داده سکوت کرده بودیم اما حال که شما علاقمند به شفاف سازی هستید پس بهتر است هواداران ملوان مطلع شوند که مثلا گوسفندی که در روز اول تمرینات زیر پای بازیکنان سر بریده شد به قیمت یک میلیون ششصد هزار تومان خریداری شد اما فاکتوری که از جانب شما ارائه شد سه میلیون و سیصد هزار تومان بود! (مدارک موجود می باشد)

فاکتوری که برای خرید وسایل اولیه تمرین (کاور، کنز، مانع مخروطی) از جانب شما ارائه شد به مبلغ پانزده میلیون پانصد هزار تومان بود که قیمت واقعی آن دو میلیون و ششصد هزار تومان بود!(مدارک موجود می باشد)

فاکتوری که برای هزینه اجاره، ۴ روز اتوبوس از جانب شما ارائه شد به مبلغ هشت میلیون تومان بود در حالی که طبق تحقیقات به عمل آمده قیمت واقعی آن سه میلیون تومان بود! (مدارک موجود می باشد)

این فاکتورها توسط تدارکات تیم به باشگاه ارائه شد در حالی که تمام این فاکتور سازی‌ها از جانب آقای مجیدی بود!

جناب آقای فرزاد مجیدی این فاکتورسازی‌ها که مدارکش موجود است در حد و اندازه های فامیلی مجیدی نبود! شما از روز اول به دنبال حاشیه سازی برای باشگاه، توهین به بازیکنان و اعضای زحمتکش تیم و مطرح کردن خودتان بودید که ما پس از بررسی دقیق اتفاقات رخ داده در کمال احترام همکاری مشترکمان را خاتمه دادیم.

لذا انتظار میرود کسانی که نام حرفه ای بر روی خود گذاشته اند اصول حرفه ای را رعایت کرده و در این برهه حساس از نام ملوان به عنوان چاشنی برای خواسته های غیر حرفه ای خود استفاده ننمایند و هواداران را درگیر مسائلی که اساسا صحت نداشته نکنند.

اخبار مرتبط:

جانشین فرزاد مجیدی معرفی شد

تگ ها


ملوان بندرانزلی فرزاد مجیدی فوتبال