اتهام باورنکردنی فتحی به علی جباری !

امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق استقلال که کمتر اهل گفت وگوست با خشم پاسخ حرفهای امروز علی جباری در مراسم زنده یاد ابوطالب را داد....

به گزارش ورزش سه ، فتحی که با فارس صحبت می‌کرد به تندی حرفهای خصوصی میان خود و جباری را افشا کرد و گفت این هافبک سابق استقلال در دهه ۵۰ بدترین حرفها را درباره اسطوره‌های باشگاه به زبان می‌آورده است. 


این گفت‌و‌گو را بخوانید:

در دادگاه شما را ملاقات می‌کنم

 اگر منِ امیر حسین فتحی خیانتی کرده‌ام و حقوق ۲۵ میلیون تومانی گرفته‌ام لطفا در دادگاه این موضوع را اثبات کنید. حرف شما از سرِ نا آگاهی و تحریک است و کسانی که چنین حرفی در مورد من زده‌اند و به شما تاکید کردند این مسائل را عنوان کنید را در محاکم قضایی ملاقات خواهم کرد.

به اسطوره‌های استقلال توهین کردید

 آقای جباری! شما کسی هستید که به خودتان اجازه می‌دادید به اسطوره های بزرگ و فقید باشگاه استقلال، در کمال بی‌اخلاقی و در کمال ناجوانمردی توهین کنید. شما به زنده یاد حجازی، زنده یاد پورحیدری، غلامحسین مظلومیِ مظلوم توهین کردید. شما چند بار به من گفتید حجازی استقلالی نبود؟ شما چند بار به من گفتید حجازی پول گرفت و به شهباز رفت و استقلال را فروخت؟ خوشبختانه همه این صحبت‌ها را در حضور کسانی کردید که زنده هستند و به وقتش شهادت می‌دهند.  این شما نبودید که به من گفتید پورحیدری بنده پول بود؟ شما نگفتید او به خاطر پول به آلومینیوم اراک رفت؟ شما چند بار گفتید پورحیدری به خاطر پول به فجر سپاسی و پاس همدان رفت؟ شما به حسن روشن توهین کردید و گفتید زمانی که ما در تهران تیم را اداره می‌کردیم روشن در کشورهای عربی خوشگذرانی می‌کرد. شما حتی به دوست صمیمی‌ات آقای نصرالله عبداللهی که مردی صبور و باوقار است توهین کردید و می‌گفتید او جزو خانواده شاهین است. وقتی کسی که به دوستان خودش توهین می‌کند و اینقدر حسادت دارد که همبازیان خودش را پشت سرشان خراب می‌کند، من فتحی چه توقعی باید داشته باشم؟ مشکل من این است که باشگاه در آمد کافی نداشت تا به شما پول بدهم. شما (جباری) به دنبال این هستید که ماهی ۵۰۰ هزار تومان پول بگیرید اما چون فتحی نمی توانست این پول را به شما بدهد علیه او مصاحبه می‌کنید.

حرفی نزدم تا هواداران نسبت به پیشکسوتان باشگاه بدبین نشوند

 موسوی عضو سابق هیات  مدیره استقلال شما را جمع کرد و پول هم به شما داد اما باز هم بر خلاف اخلاق عمل کردید و مفاد همان جلسه را به فرد دیگری منتقل کردید. آقای جباری!دوره  این بداخلاقی‌ها تمام شده است. من اگر تا امروز این مطالب را عنوان نمی‌کردم به این دلیل بود که هواداران به برخی از پیشکسوتان خودشان بدبین شوند. آقای جباری! تاکید می‌کنم وقتی هر چه دلت می‌خواهد می‌گویی من هم آن ها را بی پاسخ نمی گذارم. در این مصاحبه هم تاکید می‌کنم، باز هم اگر بخواهید به من و امثال من توهین کنید مقابل شما می ایستم، امروز و یک بار برای همیشه این کار را می کنم،شاید من وسیله ای باشم که خیلی ها، آن روی دیگر  شما را بشناسند. مطمئن باشید حرف های دیگری دارم که اگر لازم باشد آنها را هم به زبان خواهم آورد.

تگ ها


امیرحسین فتحی علی جباری استقلال تهران