اتهام بزرگ به کی روش و دستیارانش/ بیرانوند را فراری می دهند!

طی ساعات اخیر حواشی عجیبی پیرامون سرمربی تیم ملی در فضای مجازی دست به دست می شود ......

طی ساعات اخیر حواشی عجیبی پیرامون سرمربی تیم ملی در فضای مجازی دست به دست می شود.
به گزارش خبرنگار مدال، لیست جدید کارلوس کی روش پر بود از اتفاق و انتقاد و حاشیه؛ از اصرار برای دعوت از سردار آزمونی که خداحافظی کرده تا دعوت تنها یک بازیکن از پرسپولیس و از دعوت از صادق محرمی.
بیشتر از هرکسی، این پرسپولیسی ها بودند که لیست کی روش را نشانه رفتند؛ هواداران تیم سرخپوش پایتخت بر این باور بودند که بازیکنان دیگری در پرسپولیس هستند که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند و بیشتر از بازیکن دیگری هم، سیدجلال را شایسته ملی پوش بودن می دانند. به علاوه آنها معتقدند دعوت از صادق محرمی در فاصله تنها چند هفته بعد از جدایی از پرسپولیس، چیزی جز لجبازی با این تیم و هواداران اش نیست و به علاوه باعث فراری دادن سایر بازیکنان نیز می شود.
با گذشت سه روز از اردوی تیم ملی، شایعات عجیبی پیرامون کارلوس کی روش پرتغالی در فضای مجازی، دست به دست می شود. برخی می نویسند که کی روش و دستیارانش در اردوی تیم ملی مدام درصدد این هستند تا به هرنحوی که شده نظر بیرانوند را برای جدایی از پرسپولیس در نیم فصل جذب کنند و او را به لژیونر شدن ترغیب می کنند. 
این اتهام بزرگی برای سرمربی تیم ملی و دستیاران اوست و باید دید که کی روش یا شخص بیرانوند، واکنشی به این حرف و حدیث ها نشان می دهند یا خیر.
در این بین نباید فراموش کرد که حتی پیش از این هم زمزمه لژیونر شدن بیرانوند در نیم فصل شنیده می شد و احتمال این مشاله بسیار زیاد بود تا جایی که تیم پرسپولیس به فکر پیدا کردن جانشنین برای اوست و حتی نام چند دروازه بان مشهور در این میان مطرح شد.

 

تگ ها


فوتبال