اتهام جنجالی علیه بازیکن اخلاق

شکست سنگین پیکان با مجید جلالی برابر پارس جنوبی در انتهای بازی با یک اتهام جنجالی علیه بازیکن اخلاق فصل گذشته همراه شده است ......

شکست سنگین پیکان با مجید جلالی برابر پارس جنوبی در انتهای بازی با یک اتهام جنجالی علیه بازیکن اخلاق فصل گذشته همراه شده است.

به گزارش مدال، پیکان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر روز جمعه 18 آبان در جم مهمان پارس جنوبی بود و با یک شکست سنگین تیم مجید جلالی به تهران بازگشت تا نشان دهد راه و رسم بردن مقابل تیم تارتار در خانه را بلد نیست. اتفاقی که فصل گذشته هم افتاده بود و در جم تیم پیکان بازنده به خانه برگشت. در این بازی که تیم مجید جلالی بازی خوبی ارائه نداد یک اخراجی هم داشت و آن مهدی شیری بازیکن تاثیرگذار این روزهای تیم آقامعلم است که تقریبا در همه پست ها از جمله دفاع و وینگر راست و چپ برای او بازی کرده است.


شیری که معمولا بازیکنی است که در پایان لیگ هفدهم به واسطه عملکرد اخلاقی و دریافت کمترین اخطار، عنوان بازیکن اخلاق را به دست آورد روی گل سوم پارسی ها به این تیم یک ضربه پنالتی داد و داور که تشخیص داده بود او در مسیر تک به تک شدن مهاجم حریف این خطا را انجام داده یک کارت قرمز به او نشان داد.


این اخراج و بعد از آن اعلام زمان بازی معوقه پیکان مقابل پرسپولیس حاشیه هایی را برای مهدی شیری ایجاد کرد. جایی که اعلام کردند او به قصد و برای اینکه این بازی را نباشد چنین کاری کرده و مدافع نیم فصل دوم تیم برانکو را حسابی اسیر حواشی کردند. با این حال نگاهی به زمان بازی پیکان و پاری جنوبی و زمان اعلام دیدار معوقه تیم جلالی و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نشان می دهد که به هیچ وجه این بازیکن از زمان برگزاری این بازی اطلاع نداشته است. بازی پیکان و اخراج مهدی در 18 آبان برگزار شد و سازمان لیگ زمان بازی معوقه پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را ٢٨ آبان اعلام کردند. این اعلام زمان برگزاری دیدار معوقه هم به بعد از انجام بازی این تیم برابر پارس جنوبی مربوط است (21آبان) و کنار قرار دادن این دلایل نشان می‌دهد مهدی شیری مطمئنا تعمدی برای اخراج و قرار نگرفتن مقابل پرسپولیس نداشته است.


شیری که در ابتدای فصل قراردادش را با پرسپولیس به امضا رسانده، با توجه به محرومیت سرخپوشان از جذب بازیکن، در نیم فصل قادر به حضور در ترکیب تیم برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.

تگ ها


فوتبال