اتهام‌زنی و شکایت متقابل همسران دو ستاره انگلیسی

همسر دو ستاره فوتبال انگلیس، جیمز واردی و وین رونی در یک دعوای حقوقی درباره اتهامات افشای اطلاعات شخصی با محوریت روزنامه سان، درگیر شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ربکا واردی، همسر جیمز واردی مهاجم گلزن لسترسیتی در حال شکایت کردن از کالین رونی، همسر وین رونی به دادگاهی در انگلیس است. همسر رونی مدعی است همسر واردی مطالبی خصوصی درباره او را از طریق حساب خصوصی اینستاگرامش به رسانه‌ها و به خصوص روزنامه سان درز داده است. ربکا واردی این اتهامات را رد کرده و حالا به جرم تهمت‌زنی علیه همسر رونی شکایت کرده است.

کالین رونی همسر دیوید رونی مدعی است روی حساب اینستاگرام خود تنظیماتی گذاشته که تنها یک حساب دیگر که در اختیار ربکا واردی است می‌تواند مطالبش را ببیند. وقتی مطالبی جنجال‌برانگیز درباره او در رسانه‌ها و به خصوص روزنامه سان منتشر شد، کالین رونی، همسر واردی را متهم کرد که این اطلاعات نادرست را او به رسانه‌ها درز داده است.

همسر رونی در این باره گفته بود:" چند سال است شخصی که من به او اعتماد داشتم و اجازه دادم حساب خصوصی اینستاگرامم را دنبال کند، به شکل مداوم اطلاعاتی از پستها و استوری‌های من را در اختیار روزنامه سان گذاشته. اطلاعات زیادی درباره خودم و خانواده‌ام فاش شده که اینها جرم تلقی می‌شود. بعد از مدتها شک و شبهه حالا به این نتیجه رسیده‌ام که او ربکا واردی همسر جیز واردی است. چرا که من همه فالورهایم را بلاک کردم و گذاشتم فقط حساب او به حسابم دسترسی داشته باشد و بعد متوجه شدم پستهای جدیدی که به اشتراک می‌گذارم از روزنامه سان سر در می‌آورد".

همسر جیمز واردی این اتهامات را تکذیب کرده و گفته افرادی دیگر هم به حساب همسر رونی دسترسی داشته‌اند. ربکا واردی همسر رونی را متهم کرد که با این اتهام‌زنی‌ها باعث شده او به حمله‌های اضطرابی دچار شود.

ربکا واردی حالا در حال شکایت قانونی از همسر رونی به اتهام افترا است. رسانه‌های انگلیسی می‌گویند ربکا واردی شکایت خود را به دادگاه تسلیم کرده ولی هنوز تاریخی برای برگزاری اولین جلسه دادگاه اعلام نشده.

بیشتر بخوانید:

اعتراف تلخ وین رونی درباره لیورپول و یورگن کلوپ

محمد صلاح از یک نظر مانند رونالدو است

 

 

تگ ها


تیم ملی انگلیس وین رونی فوتبال ایران جیمی واردی لستر سیتی فوتبال