اتهام سرقت آئودی به بازیکن سابق پورتو

جانلی ایموبلا هافبک دفاعی سابق پورتو و مارسی به سرقت اتوموبیل متهم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، جانلی ایمبولا، بازیکن کنگویی اسبق پورتو، مارسی و استوک سیتی که در این فصل در تیم سوچی در لیگ روسیه توپ می زند، به سرقت خودروی آئودی متهم شده است.

طبق گزارش نشریه اکیپ، این بازیکن ۲۷ ساله ی کنگویی ادعا می کند که همه چیز یک اتهام است و یک نفر قصد تخریب شخصیت او را داشته و به همین خاطر چنین اتهامی وارد به وی وارد شده است.

ماجرا به تابستان ۲۰۱۸ برمی گردد. ایمبولا به همراه پسرعموی خود با یک خودروی آئودی در حال حرکت بود که با یک سانحه رانندگی مواجه می شود. او برای تخمین زدن خسارت این تصادف، با مکانیکی که دوست پسرعمویش بوده است، تماس می گیرد.

این فرد که "مورگان" نام داشته، پیشنهاد می دهد تا خسارت بیشتری به خودرو بزنند تا ب ه این ترتیب بتوانند پول بیشتری از شرکت بیمه دریافت کنند و به نوعی تصادفی صوری را ترتیب می دهند. 

ایمبولا خودرویش را در اختیار مورگان قرار می دهد و سپس هر چه تلاش می کند نمی تواند خودرو را پس بگیرد. مورگان نیز ادعا می کند که هرگز خودروی آئودی را از بازیکن کنگویی دریافت نکرده است.

در ماه سپتامبر، ایمبولا و پسرعمویش تصمیم می گیرند تا یکی از خودروهای موجود در مغازه مکانیکی"مورگان" را به سرقت ببرند که در نهایت، پلیس خودروی مورد سرقت قرار گرفته را پیدا می کند و ایمبولا نیز بازداشت می شود. البته بازیکن تیم سوچی اتهامات را تکذیب می کند و مدعی است که برای خرید خودروی مذکور، ۳۰ هزار یورو پرداخته است.

ایموبلا که متولد بلژیک است، سابقه بازی برای تیم های جوانان فرانسه را دارد و دو بازی ملی برای کنگو نیز انجام داده است.

تگ ها


المپیک مارسی پورتو