اتهام عجیب مربی سایپا به دروازه‌بان

مربی سایپا اتهام عجیبی نسبت به دروازه‌بان این تیم در دیدار با استقلال مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کوروس آقازاده در نشست خبری پس از دیدار با استقلال اظهار کرد: امروز مقابل یکی از تیم‌های بزرگ و خوب ایران بازی کردیم که مهره‌های فنی خیلی خوبی دارد و با توجه به اینکه برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کردند، بازی خوبی انجام دادند. تا دقیقه ۷۵ نمایش خوبی داشتیم، اما جریان مسابقه به سمتی رفت که متاسفانه پس از ضربه پنالتی، حمله کردیم ولی متاسفانه گل دوم را خوردیم.

او ادامه داد: سه مسابقه باقی مانده و تلاش حداکثری خودمان را انجام می‌دهیم تا جایگاه خوبی در جدول پیدا کنیم، اما با توجه به اتفاقاتی که برای تیم افتاد، یک سوالاتی امروز برای ما مطرح شد؛ تیمی که در ۹-۸ مسابقه آخر تحویل گرفتیم، شرایطی نداشتیم که جابه‌جایی بازیکن و اضافه کردن یار جدید نداشتیم. مجبور بودیم با این نفرات کار کنیم تا شرایط نسبی را برای ارتقای آنها انجام دهیم.

مربی سایپا اضافه کرد: سوالی که برای ما به وجود آمده، این است که تیم سایپا را چه شخصی بسته؟ بازیکنانی که آمده‌اند با چه کیفیت و با چه ارقام بالایی وارد تیم شده‌اند؟

آقازاده یادآور شد: زمانی که ضربه پنالتی اتفاق افتاد، سرمربی ما به دروازه‌بان تیم می‌گوید به سمت چپ برو، پنالتی سمت چپ زده می‌شود، اما دروازه‌بان ما این کار را نمی‌کند! ما کم کم به یک سری قضایا مشکوک شدیم و این مورد را حتما بررسی می‌کنیم چون مسئله جدی است و باید ریشه‌یابی شود.


ادامه دارد...

تگ ها


استقلال تهران سایپا