اتهام محمود فکری به بازیکنانش؛ مشکوک بودید(عکس)

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان معتقد است بازیکنانش در نیمه اول مصاف با ذوب آهن عجیب بازی کرده اند و نهادهای نظارتی باید به این موضوع ورود کنند....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن در شرایطی با پیروزی ۳ بر ۲ شاگردان مجتبی حسینی خاتمه پید کرد که سبزپوشان اصفهانی در نیمه اول سه بار گلزنی کردند تا با خیال راحت به رختکن بروند. این نتیجه در شرایطی در نیمه اول به دست آمد که ذوب آهن موقعیت زیادی برای گلزنی نداشت و به جرات می توان گفت از حملات خود نهایت استفاده را برد و سه گل زد.

 
اولین گل ذوب آهن در دقیقه ۲۵ با خطای میثم تهیدست روی حسین شنانی در محوطه جریمه به دست آمد و وحید محمدزاده پنالتی خود را در حالی به وسط دروازه زد که احمدرضا گوهری سمت راست خود را برای شیرجه زدن انتخاب کرده بود.


گل دوم ذوب آهن هم مانند گل اول، روی یک کار تیمی از سمت چپ خط دفاعی نفت مسجد سلیمان ترتیب داده شد و آنها پس از یکی دو پاسی که میان هم رد و بدل کردند، توپ را درست پشت قوس محوطه جریمه به سینا اسدبیگی سپردند و او با یک شوت دقیق و محکم دروازه گوهری را در دقیقه ۴۳ باز کرد.


نکته جالب اینکه سومین گل سبزپوشان اصفهانی هم از سمت راست خط هجومی این تیم و سمت خط دفاعی تیم نفت مسجد سلیمان به ثمر رسید و بازیکنان این تیم بار دیگر با چند پاس متوالی، توپ را پشت محوطه جریمه اینبار به پیمان رنجبری رساندند و این مهاجم که موقعیت های زیادی را در این فصل با پیراهن گل گهر و سپس ذوب آهن هدر داده بود، با یک شوت زاویه دار که به پاشنه تیرک عمودی هم برخورد گرد، در وقت های اضافی نیمه اول به گل تبدیل شد.

این ها سه فریم از خطای میثم تهیدست روی حسین شنانی بازیکن ذوب آهن است که از سمت چپ خط دفاعی نفت مسجد سلیمان به محوطه جریمه رسیده بود. تهیدست از چند متری برای زدن توپ مهاجم ذوب آهن تکل بسته بود ولی شنانی از او زودتر به توپ رسید و تکل تهیدست مانع حرکت او شد.


با شروع نیمه دوم نفت مسجد سلیمان برای جبران گل های خورده وارد زمین شد و با ضربه سر ساسان حسینی در دقیقه ۶۷ به گل اول دست پیدا کرد و چند دقیقه بعدتر در دقیقه ۷۳ گل دوم توسط عماد میرجوان به ثمر رسید. در ادامه این مسابقه حملات نفتی ها ادامه داشت و آنها توسط میرجوان تا آستانه ثبت گل تساوی پیش رفتند که این اتفاق درنهایت رخ نداد. البته در سوی مقابل نیز تیم فوتبال ذوب آهن می توانست اختلاف را بیشتر کند و در نیمه دوم گلزنی کند که برای آنها هم گلزنی میسر نشد تا نتیجه ۳ بر ۲ پایان بخش کار دو تیم در این مسابقه باشد؛ مسابقه ای که حالا با صحبت های محمود فکری بی شک طی روزهای آینده حواشی بیشتری پیدا خواهد کرد.


با پایان این مسابقه محمود فکری در نشست خبری به نمایش بازیکنان تیمش انتقاد داشت و عملکرد آنها را در نیمه اول مشکوک ارزیابی کرد. او تاکید داشت که در مقابل ذوب آهن، فوتبال کشور شاهد یک بازی ناپاک بوده که زور تیمش به دستان پشت پرده نرسیده است. سرمربی سابق استقلال در بخش دیگری از حرف هایش از کمیته اخلاق خواست تا به اتفاقات این مسابقه ورود کند. فکری البته در پاسخ به سوال خبرنگاران که از او خواستند، نام بازیکنانی که مشکوک بوده اند را ببرد، سکوت کرد و ضمن اینکه دوباره اصرار داشت که مشکوک بازی کردن بازیکنانش مشخص بوده، اعلام کرد اگر اسمی از بازیکنی برده شود، درست نیست و باید نهادهای نظارتی به این ماجرا ورود کنند.


در ادامه به بررسی سه گل ذوب آهن در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان پرداخته ایم؛ سه گلی که بی شک با صحبت های محمود فکری بارها توسط اهالی فوتبال بازبینی خواهد شد تا صحت صحبت های سرمربی نفت مسجد سلیمان بررسی شود.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان