اتهام وحشتناک به ستاره سابق بارسلونا!

اسکایلر بادیلو، کارآموز سابق نیویورک سیتی داوید ویا را با آزار و اذیت جنسی متهم کرده است....


به گزارش "ورزش سه"، داوید ویا، بهترین گلزن تاریخ فوتبال اسپانیا از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ در باشگاه نیویورک سیتی در ایالت متحده بازی می کرد و حالا اسکایلر بادیلو، کارآموز سابق این باشگاه مدعی شد این بازیکن مشهور او را بارها لمس کرده و زیر سن قانونی به او پیشنهاد نوشیدن مشروبات الکلی داده است.

طبق گفته اسکایلر، داوید ویا بارها به او ابراز علاقه کرده و بدنش را لمس کرده است. اسکایلر همچنین مدعی شد در همان مقطع بارها قصد فاش کردن این موضوع را داشته، اما کسی در باشگاه شکایت او را جدی نمی گرفته و به همین دلیل اسکایلر به جایی نرسیده است.

اسکایلر بادیلو گفت: "داوید ویا از من سوال کرد چه نوع مشروبات الکلی را دوست دارم. من سنی نداشتم و گفتم اهل نوشیدن الکل نیستم. در ادامه او پیشنهاد رفتن به خانه اش برای شرکت در یک مهمانی را داده و از من پرسید بهتر است چه مدل مشروبی بخرم. من به ملوین پامپلونی (دستیار باشگاه) گفتم علاقه ندارم چنین مکالماتی بین ما رد و بدل شود و امیدوار بودم او به من کمک کند، اما ملیون گفت داوید ویا تنها یک سوال کرده است."

اما وکیل داوید ویا ضمتن تکذیب این اخبار گفت: "تا به حال چنین مسائلی برای داوید ویا پیش نیامده، اما او خوشحال است که اسکایلر مشکلات خود را بیان کرده معتقد است که تشویق مردم برای ابراز نگرانی در مورد این موارد مهم است. وقتی داوید ویا دو سال پس از ترک این باشگاه برای اولین بار از این شکایت مطلع شد، با پلیس برای انجام تحقیقات همکاری کرد."

تگ ها


داوید ویا نیویورک سیتی