اتوئو: مسی باید تا ۷۰سالگی بازی کند تا ما لذت ببریم!

ساموئل اتوئو ستاره سابق بارسلونا با ستایش از لیونل مسی می‌گوید او اسطوره‌ای است که باید تا ۷۰سالگی بازی کند تا ما از تماشای بازی‌اش لذت ببریم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساموئل اتوئو، ستاره سابق بارسلونا که در زمان حضورش در این تیم با لیونل مسی همبازی بوده از این ابرستاره آرژانتینی تمجید کرده و می‌گوید او اسطوره‌ای است که باید تا ۷۰سالگی فوتبال بازی کند تا ما بتوانیم از تماشای فوتبالش لذت ببریم.

مسی که از جمله افتخاراتش می‌توان به دریافت شش توپ طلا اشاره کرد با وجود آنکه کم کم پا به سن می‌گذارد ولی تا این لحظه کوچکترین نشانه‌ای بروز نداده که بتوان گفت ممکن است در آینده قابل پیش‌بینی قصد بازنشستگی و خداحافظی با فوتبال را دارد.

البته این در حالی است که مسی تنها تا تابستان ۲۰۲۱ با بارسلونا قرارداد دارد و هنوز قراردادش با تیم کاتالان را تمدید نکرده. به همین خاطر است که اخیرا بحث درباره آینده این اسطوره آرژانتینی بالا گرفته.

روزنامه مارکا در گفتگو با هم‌تیمی سابق مسی، ساموئل اتوئو از او در این باره پرسید. اتوئو گفت:" لئو بهترین بازیکن دنیا است و بهترین بازیکن کل تاریخ فوتبال. هر تیم فوتبالی که در دنیا سراغ دارید، آرزو دارد که مسی را داشته باشد. ولی تیم مسی باید از او حمایت هم بکند. او دیگر نمی‌تواند مثل یک جوان ۲۵ساله بدود هر چند همین حالا هم گاهی این کار را می‌کند".

اتوئو در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" کاری که ما به عنوان هواداران بارسا باید انجام بدهیم این است که بهترین تیم دنیا را در اختیارش بگذاریم تا بتوانیم از داشتنش لذت ببریم. مسی باید تا ۷۰سالگی بازی کند تا ما بتونیم از تماشای فوتبالش بیشتر و بیشتر لذت ببریم".

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


اتوئو لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا فوتبال