اتوبوس آبیِ پرسپولیس در قطر سوژه شد

وسیله نقلیه بازیکنان پرسپولیس سوژه قطری ها در هتل محل اقامت این تیم شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، دو دستگاه اتوبوس و یک دستگاه ون تشریفات در اختیار تیم‌های صعودکننده به فینال این رقابت‌ها با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به بازی‌ها قرار داده است.

اتوبوس‌های مجهز AFC با توجه به رنگ سازمانی مربوط به کنفدراسیون فوتبال آسیا که آبی است در اختیار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی قرار گرفته است. البته روی هر یک از این وسیله‌های نقلیه که فقط بازیکنان و اعضای کادرفنی می‌توانند به آن ورود کنند لوگوی باشگاه نیز نصب شده است.

با این حال اتوبوس آبی رنگ پرسپولیس سوژه قطری‌ها شده ست. کارکنان هتل و همچنین برخی مسئولان اجرایی AFC که در جریان رقابت سنتی استقلال و پرسپولیس در داخل فوتبال ایران هستند نسبت به این موضوع با سرخپوشان صحبت کردند.

نکته جالب توجه اطلاعات کامل اکثر قطری‌ها نسبت به عملکرد باشگاه‌های پر هوادار ایرانی است که در گفتگو با سرخپوشان به این موضوع اشاره می‌کردند.

دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۵:۳۰ شنبه هفته آینده ۲۹ آذرماه بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی در ورزشگاه الجنوب قطر برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

 هشدار به پرسپولیس در آستانه فینال آسیا/ خروج از «حباب» ممنوع

گزارش کره‌ای از امیدهای اولسان به قهرمانی آسیا

 

 

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال استقلال تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال