اثبات شد؛ حق در ال کلاسیکو با جرارد پیکه بود

اعتراض جرارد پیکه به گیل مانزانو در مورد اوقات اضافی ال کلاسیکو درست بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، حواشی و جنجال های ال کلاسیکو بعد از سوت پایان نیز تمام نشد و جرارد پیکه بعد از اتمام مسابقه برای اعتراض به داوری وارد زمین شد. در واقع در نیمه دوم ۹ دقیقه و ۵۰ ثانیه جریان بازی متوقف بود، اما گیل مانزانو تنها چهار دقیقه و ۲۰ ثانیه وقت اضافی گرفت که این تصمیم باعث اعتراض بازیکنان بارسلونا به خصوص جرارد پیکه شد.

حالا امروز در برنامه El Golazo de Gol ثابت شد که در نیمه دوم چهار دقیقه و ۱۹ ثانیه برای گل ها و تعویض ها، دو دقیقه و هشت ثانیه به علت تعویض گوشی داور و سه دقیقه و ۲۳ ثانیه برای اعتراض بازیکنان وقت تلف شده که این رقم در مجموع ۹ دقیقه و ۵۰ ثانیه می شود.

زمانیکه جرارد پیکه برای اعتراض راهی زمین شد، ابتدا لوکا مودریچ در بین راه و به طعنه به او گفت انتظار چند دقیقه وقت اضافی داشته است. البته این طعنه نیز مانع جرارد پیکه نشد و او به سمت داور رفته و به شدت به او اعتراض کرد. البته این بررسی نشان می دهد در این موضوع حق با جرارد پیکه و دیگر بازیکنان بارسلونا بوده و داور حتی نصف وقت واقعی تلف شده نیز وقت اضافه اعلام نکرده است. بارسلونا در اوقات اضافی فشار سنگینی روی دروازه رئال مادرید وارد کرده بود و امکان داشت به گل تساوی دست یابد.

تگ ها


لوکا مودریچ جرارد پیکه بارسلونا رئال مادرید