اثرات روابط بد با سرمربی؛ خطر انقراض ایسکو!

سولاری هم‌چنان روابط خوبی با ایسکو ندارد و این مسئله باعث مشکلاتی برای مهاجم اسپانیایی رئال مادرید شده است....

سولاری هم‌چنان روابط خوبی با ایسکو ندارد و این مسئله باعث مشکلاتی برای مهاجم اسپانیایی رئال مادرید شده است.

در لیست دقایق بازیکنانی که برای سولاری بازی کرده‌اند ایسکو در آخرین رده قرار دارد و تنها خسوس والخو، ماریانو دیاز و مارکو آسنسیو کمتر از ایسکو برای رئال مادرید به میدان رفته اند. این مهاجم اسپانیایی تنها ۳ بار از ابتدای فصل در ترکیب اصلی به میدان رفته و با احتمال زیادی در ال‌کلاسیکو هم به میدان نخواد رفت. 
ایسکو همیشه جزو آخرین انتخاب های سولاری بوده است. سولاری همیشه یک دروازه‌بان  به همراه ناچو، مارسلو یا رگیلون و یورنته را روی نیمکت می‌نشاند و برای دو نفر باقی مانده نیز انتخاب او از بین آسنیسیو، بیل یا وینیسیوس خواهد بود و به این ترتیب ایسکو فرصت کمی برای خودنمایی خواهد داشت. بازیکن سابق رئال بتیس تا امروز تنها 810 دقیقه برای بلانکوها بازی کرده و پس از بنزما و ماریانو انتخاب سوم سرمربی رئالی‌هاست. لیست تیم رئالم مادرید برای اولین مصاف با بارسلونا نیز چهارشنبه اعلام می‌شود.
با بررسی وضعیت روابط سولاری و ایسکو می‌توان اختلاف شدید این دو را ملاحظه کرد که این مسئله باعث افت شدید ایسکو می‌شود. آیا او در پایان فصل رئال را ترک خواهد کرد؟ آیا او در رئال می‌ماند؟ آیا سولاری به او فرصت بیشتری می‌دهد؟