اجازه نمی دهیم تلخی باخت روحیه تیم را پایین بیاورد

سیرجان - سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان با اشاره به اینکه اجازه نمی دهیم تلخی باخت برابر شهرخودرو روحیه تیم گل گهر را پایین بیاورد، گفت: این نتیجه نباید تمرکز و اتحاد ما را به هم بزند....

به گزارش خبرنگار مهر، مجید جلالی یکشنبه شب بعد از باخت خانگی تیم‌اش به شهرخودرو در کنفرانس خبری عنوان کرد: فکر می‌کنم بچه‌ها با همه وجودشان بازی کردند، اصلاً به هیچ وجه مستحق باخت نبودیم. شاید ما حتی حق‌مان بود که این بازی را ببریم، واقعاً بچه‌ها خوب بازی کردیم ولی به هر حال فوتبال است یک غفلت لحظه‌ای می‌تواند سرنوشت را عوض کند.

وی ادامه داد: بازی بسیار مهمی در پیش داریم و باید همه تمرکزمان را بگذاریم تا تیم‌مان حفظ شود و یک چنین بازی که منجر به باخت می‌شود نباید تمرکز و اتحاد ما را به هم بزند. ما باید کماکان همدل و متحد نگاه‌مان به آینده باشد تا ان‌شاءالله از درون بازی‌های آینده امتیازات بهتر را جمع بکنیم. واقعاً این بازی خیلی تلخی بود فوق‌العاده تلخ، اصلاً آدم بعضی وقت‌ها نمی‌تواند نتیجه را هضم کند، به نظرم من بازی امروز همچین شکلی بود.

جلالی در جواب یکی از خبرنگاران که گفت دریافت گل تیم گل‌گهر پس از تعویض‌هایش بود، عنوان کرد: ما تعویض‌هایمان را که کردیم به بازی مسلط‌تر شدیم. شما موقعیتی که رضا محمودآبادی داشت را ببینید؛ باید با یک بغل پا گل می‌شد، منتها ساختار گلی که خوردیم ربطی به تعویض‌هایمان نداشت. از داخل دفاع‌شان یک توپ بلند و غافلگیرانه را فرستادند.

وی ادامه داد: من از بچه‌ها گلایه‌ای ندارم با همه وجود و توان‌شان بازی کردند، امروز حس خوبی هم برای برد داشتند، همیشه هم اینطوری نمی‌شود ان‌شاءالله برای بازی‌های آینده حتماً جبران خواهیم کرد.
خبرنگار دیگری از قضاوت داوری پرسید که جلالی عنوان کرد: فیلم را که نگاه می‌کنم گل خیلی واضح نیست زاویه دید ما از کنار زمین به گونه‌ای بود که می‌توانست آفساید باشد، باید واقعاً از دید دوربین‌ها و زاویه دیگر هم ببینیم. روی هم رفته داوری بد نبود و از داوری راضی هستیم.
سرمربی تیم گل‌گهر در مورد سوال خبرنگاری که بازی هفته آینده مقابل پیکان متحول را چگونه ارزیابی می‌کنید را اینگونه پاسخ داد: بازی با پیکان اصل بازی و فینال ماست، ما دو بازی پیکان تهران و شاهین بوشهر را در پیش داریم که اصلی‌ترین بازی‌های ما در لیگ امسال همین بازی‌هاست که ما باید امتیازات خوبی کسب کنیم.

وی گفت: بازی امروز بازی خیلی تلخی بود ما نباید اجازه بدهیم این تلخی روحیه تیم ما را پایین بیاورد. بچه‌ها امروز خوب بازی کردند من الان توی رختکن برایشان این را گفتم. در هر صورت ما باید این تیم را سرپا نگه داریم تا ان‌شاءالله به آن چیزی که هدفمان است، برسیم و به لطف خدا حتماً به هدفمان خواهیم رسید.
 

تگ ها


تیم فوتبال گل گهرسیرجان تیم فوتبال شهر خودرو مشهد لیگ برتر فوتبال ایران مجید جلالی