اجازه ویژه به مگوایر؛ دیرتر در پیش‌فصل شرکت کن

هری مگوایر کاپیتان منچستریونایتد که در یونان به ضرب و جرح و رشوه دادن محکوم شده دیرتر از سایر بازیکنان تیم در تمرینات پیش فصل منچستریونایتد حاضر خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچستریونایتد به کاپیتان خود هری مگوایر اجازه داده تا تعطیلاتی طولانی تر نسبت به سایر بازیکنان این تیم داشته باشد. این تصمیم بعد از آن گرفته شد که حضور مگوایر در یونان برای گذراندن تعطیلات برایش دردسرساز شده بود.

مگوایر بعد از درگیری‌ای که در جزیره میکونوس یونان پیدا کرده بود در دادگاه بدوی به حمله به پلیس‌، فحاشی و تلاش برای رشوه دادن محکوم شده و حالا قرار است در جلسه دیگری در این دادگاه شرکت کند. این در حالی است که بازیکنان یونایتد قرار است از چهارشنبه این هفته تمرینات پیش فصل خود را در مجموعه تمرینی این تیم در کرینگتون از سر بگیرند.

روزنامه سان می‌گوید هری مگوایر که فعلاً در یونان خواهد بود نمی‌تواند از روز چهارشنبه در تمرینات شرکت کند و به همین علت مدیریت باشگاه و کادر فنی به او اجازه داده اند که با تاخیر در تمرینات شرکت کند.

مگوایر ابتدا به ۲۱ ماه زندان تعلیقی محکوم شده بود ولی تیم وکلای او علیه این حکم تقاضای تجدیدنظر کرده اند و او باید در جلسه دادگاه برای فرجام خواهی از حکمش شرکت کند.

تگ ها


هری مگوایر منچستر یونایتد