احتمالا غیبت آزمون در دیدار حساس زنیت

با توجه به مصدومیت سردار آزمون در دیدار با لیون فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا، حضور او در برابر لوکوموتیو در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است....

با توجه به مصدومیت سردار آزمون در دیدار با لیون فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا، حضور او در برابر لوکوموتیو در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش مدال، در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا زنیت به دیدار لیون فرانسه رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سردار آزمون موفق شد اولین گل این فصل لیگ قهرمانان را به ثمر برساند. این بازیکن در ادامه دچار آسیب دیدگی شد و مجبور شد در شروع نیمه دوم زمین را ترک کند تا بازی بعدی تیمش در لیگ و جام حذفی را از دست بدهد.

زنیت فردا شب (شنبه) باید در هفته یازدهم لیگ روسیه بربار لوکوموتیو قرار گیرد و باشگاه زنیت اعلام کرد وضعیت آزمون برای دیدار مشخص نیست. بازیکن ایرانی در بازی برابر لیون از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و به همین خاطر کادرفنی در روز مسابقه با بررسی نهایی وضعیت این بازیکن، درباره حضور یا عدم حضور بازیکن ایرانی در مسابقه برابر لوکوموتیو تصمیم خواهند گرفت.

به گزارش ایسنا، دعوت‌نامه حضور سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران به باشگاه زنیت رسیده است و این بازیکن برای بازی با کامبوج و بحرین به اردوی تیم ملی ایران دعوت شده است. به نظر می رسد مصدومیت آزمون چندان جدی نیست و او می تواند در دو دیدار آینده تیم ملی به میدان برود. 

بیشتر بخوانید:

غیبت دوباره آزمون در ترکیب زنیت

تگ ها


اخبار لژیونرها اخبار لژیونر های فوتبال ایران عملکرد لژیونرها سردار آزمون سردار آزمون ترکیب فوتبال