احتمال ادامه مربی‌گری ساکت الهامی تا پایان فصل

شنیده می‌شود در صورت نتیجه گرفتن، ساکت الهامی در دو بازی پیش رو تا پایان فصل سرمربی موقت باقی خواهد ماند...

به گزارش مدال، اگرچه باشگاه تراکتور پس از قطع همکاری با دنیزلی عنوان کرده بود نهایتاً تا 72 ساعت بعد با سرمربی جدید به توافق رسیده و آن را معرفی می‌کند ولی این اتفاق نیفتاد و مشخص بود مربیان مطرح و کارنامه‌دار در این مقطع از فصل به سختی هدایت تیمی را قبول می‌کنند و به همین دلیل تراکتوری‌ها ابتدا با هدایت احد شیخ‌لاری و سپس با ساکت الهامی به عنوان سرمربی موقت پا به رقابت‌ها گذاشتند.

تراکتور با شیخ‌لاری مقابل شاهین به تساوی بدون گل رسید و برابر تیم همشهری یعنی ماشین سازی تن به شکست داد ولی ساکت الهامی در دو دیدار مهم و دشوار برابر فولاد و نفت مسجد سلیمان به برتری یک بر صفر رسید و 6 امتیاز کسب کرد.

شنیده می‌شود باشگاه به ساکت الهامی اعلام کرده در صورت برتری در دو بازی معوقه این تیم مقابل شهر خودرو و پیکان، سرمربی تراکتور در نیم فصل دوم باقی می‌ماند و گزینه جدیدی روی نیمکت این تیم نخواهد نشست.

به نظر می‌رسد زنوزی برای نیم فصل دوم قصد هزینه کردن ندارد و باتوجه به نتیجه گرفتن تیم در بازی‌های اخیر تا پایان فصل با الهامی و شیخ لاری به کار خود ادامه دهد.

تراکتور فردا 3 دی ماه باید میزبان شهر خودرو باشد و 4 روز بعد در 7 دی ماه در تهران دیداری با پیکان خواهد داشت.

تراکتور در صورت کسب ۶ امتیاز از دو بازی پیش رو 30 امتیازی می‌شوند و شانس این را دارند که بالاتر از استقلال قرار گرفته و تا رتبه سوم جدول ممکن است بالا بیایند و شرایط خوبی در جدول پیدا کنند.

باید دید تراکتوری‌ها با سرمربی موقت خود در دوبازی باقی‌ مانده می‌تواند نتیجه بگیرد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

دو ستاره در لیست خرید تراکتور

مدافع سابق تراکتور در آستانه بازگشت به تبریز

بازی تراکتور و شهر خودرو فردا برگزار می شود؟

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران احد شیخ لاری ساکت الهامی اخبار تراکتور محمد رضا زنوزی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال