احتمال انتقال لواندوفسکی به رئال مادرید

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشریه بیلد آلمان گزارش داد روبرت لواندوفسکی که به روزهای اوج خود بازگشته و بازی های تأثیرگذاری را این روزها برای بایرن مونیخ انجام می دهد، در حال یادگیری زبان اسپانیایی آن هم به صورت فشرده است و این اشاره ای است که این مهاجم لهستانی در آینده ای نه چندان دور ممکن است به سفیدپوشان مادریدی ملحق شود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشریه بیلد آلمان گزارش داد روبرت لواندوفسکی که به روزهای اوج خود بازگشته و بازی های تأثیرگذاری را این روزها برای بایرن مونیخ انجام می دهد، در حال یادگیری زبان اسپانیایی آن هم به صورت فشرده است و این اشاره ای است که این مهاجم لهستانی در آینده ای نه چندان دور ممکن است به سفیدپوشان مادریدی ملحق شود ...

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، نشریه «بیلد» آلمان گزارش داد روبرت لواندوفسکی که به روزهای اوج خود بازگشته و بازی های تأثیرگذاری را این روزها برای بایرن مونیخ انجام می دهد، در حال یادگیری زبان اسپانیایی آن هم به صورت فشرده است و این اشاره ای است که این مهاجم لهستانی در آینده ای نه چندان دور ممکن است به سفیدپوشان مادریدی ملحق شود.

مهاجم گلزن بایرن که تا سال 2021 با سرخپوشان مونیخی قرارداد دارد، پیش از این در چند مقطع مورد توجه باشگاه رئال مادرید بوده است. لواندوفسکی 29 ساله که در سال 2014 از بوروسیا دورتموند به بایرن مونیخ پیوست، تا کنون در 155 بازی از رقابت ها مختلف 120 گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

مهاجم تیم ملی لهستان فصل گذشته رقابت تنگاتنگی با پی یر امریک اوبامیانگ از دورتموند برای کسب عنوان آقای گلی بوندس لیگا داشت و در نهایت به خاطر یک گل زده کمتر نسبت به اوبامیانگ که 31 گل زده در کارنامه اش داشت از کسب این عنوان بازماند.

 

تگ ها


اخبار روز رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال