احتمال انتقال کین به رئال قوت گرفت

اوضاع نابسامان تاتنهام در این فصل زنگ خطر را در قسمت سفیدپوش لندن به صدا درآورده و تداوم این شرایط می‌تواند در نهایت به جدایی هری کین و پیوستنش به رئال مادرید منتهی شود....

اوضاع نابسامان تاتنهام در این فصل زنگ خطر را در قسمت سفیدپوش لندن به صدا درآورده و تداوم این شرایط می‌تواند در نهایت به جدایی هری کین و پیوستنش به رئال مادرید منتهی شود.

به گزارش مدال، «هری کین» ستاره 27 ساله و پرتوان باشگاه تاتنهام در این سال‌ها در لباس سفیدپوشان لندنی دستش از رسیدن به جام کوتاه مانده و این هفته نیز شکست تحقیر‌آمیز 7 بر 2 برابر بایرن مونیخ در خانه را تجربه کرده است.

حالا نشریه «تایمز» مدعی شد که مسئولان تاتنهام واهمه دارند که کین هم به جمع دیگر ستارگانی اضافه شود که کاسه صبرش لبریز شده و تابستان به دنبال جدایی از اسپرز باشد. براساس گزارش‌ها هری و «هوگو لوریس» سه‌شنبه شب از بازیکنان تیم خواستند به سرعت به خودشان بیایند و زودتر به مسیر درست بازگردند.

در این بین رسانه‌های انگلیسی از ملاقات چند واسط باشگاه رئال مادرید با مدیربرنامه‌های کین خبر دادند و همین امر احتمال انتقال ستاره تاتنهام به سانتیاگوبرنابئو در تابستان آینده را قوت بخشیده است.

بیشتر بخوانید:

غول‌های انگلیس به دنبال پدیده رئال مادرید

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات تاتنهام اسپرز رئال مادرید کهکشانی‌ها فوتبال جهان هری_کین فوتبال