احتمال انجام یک معاوضه بین منچستریونایتد و یووه

گفته می‌شود که احتمالا منچستریونایتد در ازای ورود بازیکنانی نظیر آدریان رابیو، داگلاس کاستا و آرون رمزی به معامله فروش پل پوگبا، راضی به فروش این بازیکن به یوونتوس خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدتهاست که بحث جدایی پل پوگبا از منچستریونایتد بسیار داغ دنبال می‌شود. از دو باشگاه رئال مادرید و منچستر یونایتد به عنوان مهم ترین مشتریان این ستاره فرانسوی یاد می‌شود اما در عین حال گفته می‌شود که خود این بازیکن علاقه زیادی برای بازگشت به تورین و پوشیدن لباس یووه دارد.

به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا اما اکثر باشگاه‌ها با مشکلات بزرگ اقتصادی مواجه شدند؛ موضوعی که باعث شد آنها نتوانند در نقل و انتقالات پیش رو مبالغ هنگفتی را برای جذب بازیکنان بپردازند. به عنوان مثال اگر یوونتوس بخواهد فقط با پرداخت پول پوگبا را جذب کند باید مبلغ ۱۱۰ میلیون یورو به منچستریونایتد بپردازد.

حالا و در همین رابطه اما گفته می‌شود که منچستر یونایتد احتمالاً در صورت ورود بازیکنانی نظیر آدریان رابیو، داگلاس کاستا و آرون رمزی راضی به فروش پوگبا به یوونتوس خواهد شد. سه بازیکن نام برده شده جایی در ترکیب تیم مائوریتزیو ساری ندارند و به نظر می رسد که خود یووه هم تمایل چندانی به حفظ آنها نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:
رقابت برای کفش طلا؛ لواندوفسکی به ایموبیله رسید
فلیک: حالا منتظر بازی با دورتموند هستیم
اوبلاک یک تنه باعث صعود اتلتیکو مقابل لیورپول بود 

تگ ها


داگلاس کاستا آدریان رابیو پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات داگلاس کاستا پل پوگبا آدرین ربیو آرون رمزی منچستر یونایتد یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال