احتمال بازگشت اشرف حکیمی به رئال؛ ۱۰ درصد!

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که اشرف حکیمی فصل بعد به رئال باز نخواهد گشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با تنها یک بازی دیگر(فردا) دوران حضور قرضی اشرف حکیمی در دورتموند به اتمام می رسد و او باید به رئال مادرید برگردد، جایی که تنها تا سال ۲۰۲۱ قرارداد دارد. آینده ستاره مراکشی هنوز نامشخص است و باید دید سران رئال در مورد او چه تصمیمی خواهند گرفت.

او در دورتموند ۷۳ بازی انجام داده، ۱۲ گل زده و ۱۷ پاس گل نیز داده است. زیر نظر فاوره و برای دفاع ۵ نفره دورتموند، او یک مهره کلیدی است که البته به وی آزادی عمل کامل برای حضور در حملات تیم نیز داده شده است.

در حالی که دورتموند تمایل به خرید دائمی و حداقل تمدید قرارداد قرضی اشرف را دارد، صحبت از علاقه دیگر تیم ها به او نیز مطرح شده است.

ادو آگیره خبرنگار نزدیک به باشگاه رئال مادرید شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعا کرد که اشرف حکیمی ۹۰ درصد به رئال باز نخواهد گشت چرا که در این مدت هنوز هیچ تماسی از سوی زیدان و سران رئال با او گرفته نشده و ستاره مراکشی متوجه شده است که جایگاهش در ایده های زین الدین زیدان تغییر خاصی نکرده است.

او به دلیل نیمکت نشینی ها بود که تابستان ۲۰۱۸ ترجیح داد قرضی راهی دورتموند شود ولی درخشش در این تیم هم نتوانسته نظر زیدان را تغییر دهد و برای او دنی کارواخال همچنان مدافع راست ثابت است.

اشرف به همین دلیل قصد دارد پیشنهادات دیگر خود را مورد بررسی قرار دهد. او از بایرن مونیخ، منچسترسیتی و اینترمیلان پیشنهاد دریافت کرده است و اگر تمدید نکند، باشگاه رئال نمی تواند مانع جدایی او شود. اشرف فصل بعد بازیکن آزاد خواهد بود و رئال چاره ای جز فروشش در تابستان نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


بایرن مونیخ اشرف حکیمی بروسیا دورتموند فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات اشرف حکیمی بورسیا دورتموند منچستر سیتی بایرن مونیخ رئال مادرید Bundesliga لیگ برتر لالیگا فوتبال