احتمال بازگشت ایگور کولاکوویچ به تهران!

سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران ممکن است برای دریافت طلبش مجبور شود بار دیگر به تهران بیاید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایگور کولاکوویچ که در روزهای ابتدایی سال ۹۹ به دلیل تعویق المپیک توکیو و با خواست فدراسیون ایران قراردادش را فسخ کرد، چند روزی است هدایت تیم  زاویرچه لهستان را برعهده گرفته و فصل آینده را در پلاس لیگا حضور خواهد داشت.


به نظر می رسد با وجود عقد قرارداد جدید از سوی این مربی مونته نگرویی، او هنوز از ایران طلب دارد. با اینکه داورزنی اعلام کرده بود فدراسیون هیچ پول اضافه تری بعد از فسخ قرارداد به کولاکوویچ پرداخت نمی کند، اما مطالبات قبلی کولاکوویچ از ایران همچنان باقی مانده است.


سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین مصاحبه خود با یک سایت لهستانی مدعی شده شاید مجبور شود یک بار دیگر به تهران برگردد! کولاکوویچ که در دوران سه ساله حضورش در ایران همواره دستمزد خود را به صورت نقدی دریافت می کرد، حالا با توجه به دوری از ایران شاید به خاطر تحریم های موجود نتواند طلب باقی مانده خود از فدراسیون ایران را از طریق انتقال بانکی وصول کند.


کولاکوویچ که اعلام کرده ۴ قسط طلبش باقی مانده و فدراسیون ایران فقط ۱۵ روز برای پرداخت این مبلغ فرصت دارد، ابراز امیدواری کرده به خاطر دریافت طلبش مجبور نشود به ایران بیاید.

بیشتر بخوانید:

انتظار برای انتخاب معروف تا تابستان ۱۴۰۰

چرا کاله مازندران دیگر در والیبال مدعی نیست؟

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران ایگور کولاکویچ والیبال والیبال