احتمال بازگشت رضایی به شارلوا قوت گرفت

یک سایت بلژیکی نوشت کاوه رضایی گزینه چهارم یا پنجم سرمربی این تیم است و باشگاه بروژ قصد دارد این بازیکن را به صورت قرضی به تیم سابق خود شارلوا برگرداند....

احتمال بازگشت رضایی به شارلوا قوت گرفت

به گزارش مدال، و به نقل از سایت lesoir، کاوه رضایی که با ۵ میلیون یورو به بروژه پیوسته است، پیش‌تر در فهرست فروش تیمش قرار داشت. این بازیکن در تیم ایوان لکو که با سیستم ۲-۵-۳ تیمش را روانه بازی می‌کرد اغلب نیمکت نشین بود و به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌آمد. او ۱۳ بار برای تیمش بازی کرد که اغلب به عنوان بازیکن تعویضی بود.
او بعید است بتواند در سیستم پل کلمنت سرمربی جدید این تیم نیز خودش را نشان دهد و به همین خاطر گزینه چهارم یا پنجم خواهد بود و در صورتی که در بروژ بماند، نمی‌تواند فرصت بازی داشته باشد. به همین خاطر سران تیم بروژ قصد دارد مشکل این بازیکن را حل کنند و او را به تیم سابق خود یعنی شارلوا قرض بدهند.
در حال حاضر علی قلی‌زاده و یونس دلفی در تیم شارلوا بازی می‌کنند و در صورتی که کاوه رضایی نیز به این برگردد، جمع ایرانی‌های تیم شارلوا تکمیل می‌شود.
کاوه رضایی که با درخشش در شارلوا راهی بروژ بلژیک شد نتوانست در این تیم انتظارات را برآورده کند و از زمان حضور در بروژ تنها یک گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

سرنوشت مبهم کاوه رضایی در کلوب بروژ

 

 

تگ ها


کاوه رضایی کلوب بروژ شارلوا بلژیک فوتبال