احتمال بازگشت ۴ ستاره سابق استقلال

احتمال بازگشت ۴ بازیکن سابق تیم استقلال به این تیم زیاد است. به گزارش خبرنگار مدال، الاهلی اخیرا نتایج خوب ......

احتمال بازگشت ۴ بازیکن سابق تیم استقلال به این تیم زیاد است.
به گزارش خبرنگار مدال، الاهلی اخیرا نتایج خوبی نگرفته و اگر تا نیم فصل ناکامی ها ادامه دار باشد احتمال اینکه بازیکنان خارجی تیم تغییر کنند وجود دارد؛ پیش از این هم رئیس این باشگاه قطری اعلام کرده بود که ماچالا می ماند و باید در جهت بهبود کادر بازیکنان و جذب لژیونر های جدید اقدام شود.
باید دید که امید ابراهیمی در الاهلی می ماند یا احتمال جدایی وی وجود دارد؛ اگر باشگاه الاهلی بخواهد قرارداد امید ابراهیمی و خانزاده را فسخ کند احتمال بازگشت امید ابراهیمی به استقلال زیاد می شود.
 امروز سایت فوت نیوز بلژیک از جدایی امید نورافکن از شارلوا خبر داد.
تیم شارلوا شروع خوبی در فصل جدید نداشت و برخی از بازیکنان نیز برای جلب اعتماد فلیس مازو (سرمربی) تلاش می‌کنند اما بسیاری از آنها باید در ماه ژانویه از شارلوا جدا شوند.
پارفایت ماندانا، روماین گرانج، دوریان درویت و امید نورافکن از جمله بازیکنان فهرست 7 نفره‌ای هستند که باید تیم شارلوا را تاه ماه آینده میلادی ترک کنند.
نورافکن پیش از آغاز فصل جاری ژوپیلر لیگ بلژیک به همراه علی قلی‌زاده، ملی‌پوش ایرانی فصل گذشته تیم سایپا به تیم شارلوا پیوستند. این بازیکن تیم فوتبال امید ایران در هفته‌های اخیر ژوپیلر لیگ بلژیک حتی از سوی سرمربی تیم شارلوا جایی در فهرست 18 نفره نیز نداشت.
پیش از این مدال فاش کرد که فتحی مذاکرات تلفنی را با مامه تیام سنگالی برای بازگشت به استقلال آغاز کرده و این خبر را قراب عضو هیات مدیره این باشگاه هم تایید کرد؛ جواد قراب اخیرا گفته که تلاش می کنیم جپارف و تیام را برگردانیم.
حالا باید منتظر ماند و دید که از این ۴ نفر کدام یک به استقلال برمی گردند!
در حال حاضر از جمع جدا شده های استقلال مجید حسینی جایگاه مستحکمی در تیم ترابزون اسپور ترکیه دارد.

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال