احتمال باز شدن پنجره نقل و انتقالات فولاد ، ۱ درصد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان این که با ارائه یکسری مدارک جدید توانستیم تاریخ دادگاه CAS را یک ماه تمدید کنیم، گفت: در حال تلاش هستیم اما احتمال برنده شدن فولاد در این دادگاه تنها یک درصد است....

به گزارش ورزش سه، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در گفت و گویی در خصوص آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد به ایسنا گفت:  طی شکایتی که بابت پرونده محمد بلبلی به دادگاه CAS داشتیم، یکسری مدارک جدید ارائه دادیم و توانستیم تاریخ دادگاه را تا ۳۰ ژوئن تمدید کنیم و دادگاه پذیرفت که تاریخ صدور رای را به تاخیر بیندازد تا مدارک جدیدمان را برای آن ها ارسال کنیم.

وی بیان کرد: پس هواداران فولاد در جریان باشند که تاریخ رای دادگاه را یک ماه به تاخیر انداختیم اما با تمام این تفاسیر، این پرونده یکی از سخت ترین پرونده هایی است که فولاد با آن مواجه شده است. ما تاکنون سه، چهار پرونده را در دادگاه CAS و فیفا برنده شده ایم که مثل همین پرونده فعلی، هیچ کدام مربوط به دوره مدیریت بنده در باشگاه فولاد نبوده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به سختی کار در پرونده فعلی، گفت: ما در حال تلاش هستیم و من تا آخرین لحظه وظیفه ام را انجام می دهم ولی احتمال برنده شدن ما یک درصد است.

وی عنوان کرد: چنین قراردادهایی نشان می دهد که سازمان های ورزشی نیازمند مدیر تخصصی به ویژه در حوزه قراردادهای بین المللی، حقوق ورزشی و عقد قراردادها هستند و این مدیران  باید به آیین نامه ها، بخشنامه ها و اساسنامه هایی که در اختیارشان است، اشراف کامل داشته باشند تا چنین مشکلاتی برای باشگاه های شان ایجاد نشود.

تگ ها


فولاد خوزستان