احتمال باز شدن پنجره نقل و انتقالات فولاد

ممکن است طی روزهای آتی و با صدور رأی نهایی دادگاه CAS، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد باز شود....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد خوزستان پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جام حذفی، باید خود را برای فصل بعد از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. اما بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه و جدایی احتمالی نکونام و ستاره هایی همچون فرشاد احمدزاده، باعث نگرانی هواداران این تیم شده است.


باشگاه فولاد خوزستان بعد از اینکه در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال بر سر پرونده محمد بلبلی از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم شد، برای اعتراض به این رأی به دادگاه عالی ورزش CAS شکایت کرد.


روند رسیدگی به این شکایت در CAS از چندی پیش آغاز شده و قرار بود طبق برنامه در تاریخ ۳۰ جولای (۸ مرداد ماه) رأی نهایی این پرونده صادر شود ولی تاکنون این اتفاق رخ داده است. از همین رو دادگاه CAS از فدراسیون فوتبال به‌عنوان صادرکننده رأی محرومیت باشگاه فولاد توضیح خواسته است.


اما اکنون اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه ممکن است دادگاه عالی ورزش در این پرونده، به سود فولادی ها رأی خود را صادر کند و پنجره نقل و انتقالاتی قهرمان جام حذفی نیز باز شود تا این تیم بدون مشکل به دنبال جذب بازیکنان جدید باشد. باید دید در روزهای آتی دادگاه CAS به صورت رسمی چه رأی را صادر می کند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فولاد خوزستان