احتمال بالای تعویق بازی یوونتوس-ناپولی

دیدار حساس یوونتوس و ناپولی که قرار است امروز برگزار شود احتمالا به تعویق خواهد افتاد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق برنامه قرار است امشب ساعت ۲۲.۳۰ در ورزشگاه اختصاصی یوونتوس، این تیم به مصاف ناپولی برود اما برگزاری این بازی در هاله از ابهام قرار دارد. شیوع کرونا در میان بازیکنان ناپولی و ابتلای زیلنسکی و الیف الماس باعث شده تا اجازه سفر کاروان ناپولی به تورین توسط مقامات محلی صادر نشود.

در پی این اتفاق باشگاه یوونتوس اعلام کرد که طبق برنامه در زمین حاضر خواهد شد و شب گذشته فدراسیون فوتبال ایتالیا هم اعلام کرد که این بازی راس زمان مقرر شده به انجام خواهد رسید اما ساعاتی پیش پیترو لو موناکو عضو شورای فدراسیون فوتبال ایتالیا در مصاحبه با رادیو کیس کیس اعلام کرد که بازی یوونتوس-ناپولی طبق قوانین به تعویق خواهد افتاد. او گفت که زمان جدید این بازی متعاقبا اعلام خواهد شد.

این تصمیم هنوز رسما اعلام نشده ولی به دلیل صادر نشدن محوز سفر ناپولی به تورین، امکان برگزاری بازی وجود نخواهد داشت و فدراسیون فوتبال ایتالیا در نهایت به نفع ناپولی عقب نشینی کرده است.

دیدار ناپولی و یوونتوس در سال های اخیر از حساسیت مضاعفی برخوردار شده و ناپولی در چند فصل رقیب شماره یک بیانکونری در راده فتح اسکودتو بود. آبی پوشان پس از یک فصل افت شدید، حالا با جنارو گتوزو در مسیر درستی قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید:

ستاره سابق یوونتوس در یک قدمی پاری سن ژرمن

موراتا کافی نبود، ستاره فیورنتینا در راه یوونتوس

 

 

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال