احتمال تعطیلی موقت بازی های سری آ قوت گرفت

پس از ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان جنووا به کرونا، احتمالا دو هفته از بازی های سری آ ایتالیا به تعویق بیفتد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از ابتلای ۱۴ تن از اعضای تیم فوتبال جنووا به ویروس کرونا که ۱۱ نفر آنها بازیکن هستند، شائبه تعلیق مسابقات سری آ ایتالیا برای دو هفته به وجود آمده است.

گزارش شده ۶ تن از ۱۱ بازیکن مبتلا به کرونا در تیم جنووا روز یکشنبه هفته جاری در جریان مصاف این تیم با ناپولی در میدان حضور داشتند و به همین دلیل چندان بعید نیست که این ویروس به بازیکنان ناپولی هم منتقل شده بود. بازیکنان ناپولی روز گذشته تست کرونا داده‌اند و منتظر اعلام نتایج آن هستند. اگر بازیکنان ناپولی هم به کرونا مبتلا شده باشند، احتمال لغو بازی بعدی این تیم مقابل یوونتوس وجود دارد. این در حالی است که به تعویق افتادن بازی بعدی تیم فوتبال جنووا که مقابل تورینو است، تقریباً قطعی به نظر می‌رسد.

در این میان نشریه کوریره دلاسرا گزارش کرده که سازمان لیگ فوتبال ایتالیا برای مدیریت این وضعیت گزینه‌هایی روی میز دارد که یکی از آنها احتمال تعلیق ۱۴ روزه تمامی بازی‌های سری آ برای بهبود تمام مبتلایان به کرونا است. با توجه به اینکه مسابقات فوتبال باشگاهی در فاصله روزهای پنجم تا سیزدهم اکتبر برای برگزاری بازی‌های ملی متوقف خواهد بود، این وقفه ۱۴ روزه در سری آ وضعیت تقویم را چندان پیچیده نخواهد کرد. گزینه دیگر سازمان لیگ تعلیق آن بازی‌هایی است که تعداد آمار مبتلایان آنها بالاست که به این ترتیب احتمالاً باید انتظار لغو بازی‌های جنوا - تورینو و یوونتوس - ناپولی را داشت.

بیشتر بخوانید:

شوک کرونا به سری آ؛ تست مثبت ۱۴ بازیکن جنوا

خلاصه بازی آ اس رم 2 - یوونتوس 2/ ویدیو

 

 

تگ ها


جنووا ناپولی فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال