احتمال تعلیق دوباره لیگ برتر در انگلیس

تداوم موج دوم اپیدمی کرونا در بریتانیا نگرانی‌هایی درباره تعلیق دوباره لیگ برتر انگلیس بوجود آورده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه روز به روز تعداد بازیکنانی که در تیمهای انگلیسی به ویروس کرونا مبتلا می شوند افزایش می یابد و موج دوم اپیدمی در این کشور همچنان ادامه دارد، نگرانی‌هایی بابت تعلیق دوباره لیگ برتر در این کشور مطرح شده است.

درحالیکه چندین ماه از موج اول اپیدمی کرونا می گذرد بیماری در بسیاری از کشورها هنوز مهار نشده است. این مساله نگرانی‌های زیادی در جامعه فوتبال بوجود آورده و صحبتهایی درباره احتمال تعلیق دوباره رقابتها مطرح کرده است.

لیگ برتر انگلیس هنوز رسماً اعلام نکرده که در صورت تداوم موج دوم اپیدمی و غیر قابل انجام بودن مسابقات فوتبال چه برنامه‌هایی را در دستور کار قرار خواهد داد. این در حالی است که دیروز دولت این کشور اعلام کرد ۷هزار مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و ۶۶ نفر جان شان را از دست داد اند.

این اخبار در کنار صحبتهای اخیر بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا مبنی بر اینکه ممنوعیتهای جدید مربوط به کرونا ممکن است تا شش ماه دیگر در این کشور پابرجا باشد احتمال تعلیق دوباره کلیه مسابقات فوتبال و از جمله لیگ برتر را مطرح کرده. این مساله برای باشگاه های لیگ برتری که هزینه های سنگینی برای شروع فصل جدید پرداخته اند خبری ترسناک است.

بیشتر بخوانید:

رسمی: سادیو مانه به کرونا مبتلا شد

یوفا: پر شدن۳۰درصد استادیوم‌ها با تماشاچی

 

 

تگ ها


لیگ برتر انگلیس ویروس کرونا فوتبال جهان فوتبال