احتمال تغییر در ترکیب تیم ملی؛ کاوه به جای سردار

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران برای بازی فردا برابر مالی احتمالا چند تغییر را در ترکیب تیم اعمال خواهد کرد که مهمترین آن ها می تواند در خط حمله باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران که در بازی دوستانه اول برابر ازبکستان یک گل زیبا به ثمر رساند با اجازه اسکوچیچ و درخواست زنیت سن پترزبورگ زودتر اردوی تیم ملی را ترک کرد تا به روسیه برود.


از همین رو اسکوچیچ در بازی برابر مالی باید یک زوج جدید در خط حمله تیم ملی بسازد و براساس آخرین اخبار و مشاهدات ، کاوه رضایی مهاجم آماده این فصل شارلروا در این بازی جانشین سردار در خط حمله و زوج مهدی طارمی خواهد بود.


کاوه تا پیش از این بازی ۱۳ بازی ملی انجام داده و یک گل هم زده است اما همانطور که گفته شد او تا پیش از حضور در اردوی تیم ملی یکی بهترین و آماده ترین فصولش را در فوتبال اروپا سپری کرده است. ارضایی در مجموع ۹ بازی برای شارلروا ۶ گل زده که آماری فوق العاده برای او به حساب می آید.


بازی کردن کاوه اگر همزمان با حضور علی قلی زاده دیگر ستاره ایرانی تیم شارلروا در ترکیب تیم ملی همراه شود آن وقت یک زوج جذاب دیگر نیز در زمین شکل خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ: مالی از بهترین تیم‌های آفریقایی است

جلسه اختصاصی اسکوچیچ با ارکان دفاعی تیم ملی فوتبال

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران سردار آزمون کاوه رضایی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال