احتمال جدایی استراماچونی از استقلال؛ شایعه یا واقعیت؟!

از صبح امروز شایعاتی در فضای مجازی منعکس شد که خبر از احتمال جدایی سرمربی ایتالیایی استقلال از این تیم می داد....

شوک خبری به استقلالی ها
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال در حال حاضر شرایط خوبی را تجربه می کند و با شکست شهر خودرو در صدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته است. در چنین شرایطی، خبری صبح امروز هواداران استقلال را در بهت و نگرانی فرو برد.
در این خبر آمده بود: "استراماچونی به دلیل تعویق در پرداخت حقوق ۲ ماهه خود قصد دارد ایران را در روز دوشنبه ۱۸ آذر و در آستانه دیدار با پیکان در چارچوب هفته چهاردهم ترک کند".

همچنین تاکید شده بود که این مرد ایتالیایی به وکیل خود گفته است که از باشگاه استقلال بابت پرداخت نشدن مطالباتش به فیفا شکایت کند!

اجازه ایجاد حواشی را نمی دهیم
عوامل باشگاه استقلال البته به این خبر واکنش نشان دادند. خیل زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال  گفت: استراماچونی مربی خوبی است و بارها در صحبت‌هایم گفته بودم که از این مربی حمایت خواهیم کرد. اکنون هم باشگاه در کنار استراماچونی و بازیکنان استقلال است و اجازه ایجاد حواشی را نمی‌دهد.


هواداران هوشیار باشند!
جواد زرینچه، سرپرست استقلال هم با تکذیب این خبر گفت: فتحی و همکارانش در این مدت تلاش‌های زیادی کردند که مطالبات بازیکنان را بدهند. استقلال راه افتاده و به صدر جدول رسیده، دوباره شایعه رفتن استراماچونی و تعطیلی تمرین و این مسائل را به راه انداختند. فتحی و اعضای هیات مدیره گام به گام حرکت می‌کنند تا مشکلات حل شود. هواداران استقلال هوشیار باشند و شایعات را باور نکنند. 

اشاره سایت ایتالیایی و دلیلا به مشکلات استرا

نکته جالب توجه در این میان گزارش سایت ایتالیایی و صحبت از مشکلات استراماچونی در استقلال بود. مسئله ای که همسر سرمربی استقلال نیز در پست اینستاگرامی اش به آن اشاره کرده و تاکید کرده بود "امیدوارم مشکلات تو حل شوند و یک روز به تو در تهران ملحق شوم"

حضور استرا در تمرین با لباس شخصی!
در پی این حواشی، استراماچونی امروز با لباس شخصی در تمرین استقلال حاضر شد! سرمربی ایتالیایی استقلال امروز  تیمش را تمرین نداد و در ابتدای برنامه‌های تاکتیکی تیمش در رختکن ماند و در اواخر تمرین نیز با همان لباس شخصی که در مجموعه ورزشی انقلاب حضور پیدا کرده بود تنها در گوشه‌ای از زمین نظاره‌گر برنامه‌های تیمش شد. این اتفاق در تمرین استقلال به حواشی دامن زد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه استقلال و شخص استراماچونی واکنش جدیدی به این موضوع نشان خواهند داد یا نه!

 

بیشتر بخوانید:

رمزگشایی از پست اینستاگرامی دلیلا برای استراماچونی! +عکس

دلخوری استقلالی‌ها؛ این چه وضع برنامه‌ریزی است؟!

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی ایتالیایی استقلال استراماچونی شایعه استعفا استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال