احتمال جدایی سنگربان روخی بلانکو در ژانویه

دروازه بان مطمئن روخی بلانکوس از بی اعتنایی مسئولان این باشگاه نسبت به روند پیشرفت او ناراحت است ......

دروازه بان مطمئن روخی بلانکوس از بی اعتنایی مسئولان این باشگاه نسبت به روند پیشرفت او ناراحت است.

به گزارش مدال، یان اوبلاک از زمان پیوستن به اتلتیکو مادرید، هر فصل درحال پیشرفت بوده است و دیروز برای سومین سال متوالی جایزه زامورا را کسب کرد. با این حال او از قرارداد فعلی خود که تا سال 2021 اعتبار دارد، راضی نیست و ممکن است در همین راستا در ژانویه به دنبال ترک اتلتیکو مادرید باشد.

به نقل از مارکا، اوبلاک روز دوشنبه پس از دریافت جایزه زامورا با قاطعیت در مورد آینده اش صحبت نکرد و گفت:

آینده؟ نمی دانم؛ بله در حال حاضر که اینجا هستم!

اوبلاک معتقد است مسئولان اتلتیکو مادرید رفتار مشابهی با او در مقایسه با سایر بازیکنان این تیم ندارند. در این باشگاه، بازیکنان با توجه به روند پیشرفتشان با قراردادهای بهتری روبرو می شوند اما اوبلاک پس از تمدید قراردادش در سال 2016 تاکنون با توجه به پیشرفت فوق العاده اش در این مدت، با قرارداد جدیدی مواجه نشده است. به همین دلیل این دروازه بان به اطلاع مسئولان اتلتیکو مادرید و در راس آنها انریکو سرزو رسانده است که از شرایط خود راضی نیست، بنابراین خروج احتمالی او در ژانویه نمی تواند برای آنها تعجب برانگیز باشد.

اتلتیکو مادرید معتقد است با توجه به اینکه سه سال از قرارداد فعلی اوبلاک با این باشگاه باقی مانده، فعلا رسیدگی به وضعیت این بازیکن در اولویت نیست. ضمنا آنها نگران بند فسخ 100 میلیون یورویی قرارداد او نیستند چراکه معتقدند حتی با وجود انتقال رکوردشکن کپا آریزابالاگا به چلسی، فعلا هیچ باشگاهی حاضر به فعال کردن بند آزادسازی اوبلاک نیست.

تگ ها


جان اوبلاک اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال