احتمال جدایی میلیچ از استقلال

به احتمال زیاد مدافع کروات استقلال از این تیم جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از چندین مشکلاتی که مدیران استقلال با آن دست و پنجه نرم می کنند، مشکلات مالی و پرداخت حقوق معوقه بازیکنان این تیم بخصوص دو بازیکن خارجی آبی پوشان است.
شیخ دیاباته و میلیچ مطالبات زیادی از استقلال دارند و بنا بر اعلام رسمی باشگاه استقلال، طلب دیاباته پرداخت شده است اما ظاهرا این باشگاه هنوز موفق نشده است بدهی خودش به میلیچ را پرداخت کند و همین عامل باعث شده است این بازیکن در آستانه قطع همکاری با آبی پوشان قرار بگیرد.


گفته می شود که این بازیکن چپ پا، حدود ۷ ماه است که از استقلال مطالباتی دارد و چند روز پیش نیز قراردادش را با آبی پوشان فسخ کرده است و به این تیم ۱۰ روز زمان داده است تا مطالباتش پرداخت شود ولی مدیران استقلال تا این لحاظ قادر به پرداخت بدهی میلیچ نبوده اند.


از سوی دیگر با توجه به بالا رفتن نرخ دلار و به طبع، افزایش ریالی قرارداد میلیچ، گفته می شود که آبی ها قید حضور او را زده اند و مدیران استقلال مایل هستند با نصف مبلغ قرارداد میلیچ، یک بازیکن چپ پای دیگر را به خدمت بگیرند که گفته می شود در همین زمینه مذاکراتی را با محمد نادری مدافع پرسپولیس انجام داده اند.


به هر حال فردا مهلت ۱۰ روزه میلیچ به استقلال به پایان می رسد و آنها تا این لحظه قادر به پرداخت طلب این بازیکن نبوده اند و به نظر می رسد این بازیکن با پایان مهلت ضرب الاجلی که به آبی ها داده است، همکاریش را با استقلال قطع کند.

بیشتر بخوانید:

دو استقلالی مشکوک به کرونا/ اجازه تمرین به دو بازیکن داده نشد

استقلال به مصاف تیم رضا عنایتی می‌رود

 

 

تگ ها


استقلال تهران هروویه میلیچ فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال