احتمال جراحی زانوی پای راست لوییس سوارز و دوری سه هفته‌ای او از میادین

ال پیستولرو از یک کیست در زانوی پای راستش رنج می برد. به گزارش مدال و به نقل از طرفداری- ل ......

ال پیستولرو از یک کیست در زانوی پای راستش رنج می برد.

به گزارش مدال و به نقل از طرفداری - لوییس سوارز، ستاره اروگوئه ای خط حمله بارسلونا شاید در آینده ای نزدیک مجبور به جراحی زانوی پای راستش شود. از قرار معلوم این بازیکن از یک کیست رنج می برد و فعلا ترجیح داده زیر تیغ جراحی نرود.

به گزارش رادیو کاتالونیا، سوارز فصل را در سطحی که انتظار می رفت، شروع نکرده است. یکی از دلایلی که هنوز سوارز واقعی را در این فصل ندیده ایم، شاید مصدومیت زانوی او باشد. مصدومیتی که در جریان بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید گریبان گیرش شد و موجب شد تا او نتواند در دو هفته اول لالیگا به میدان برود. سوارز کهطبق اعلام باشگاه، یک ماه باید ریکاوری می کرد، در اواسط درمانش، به اروگوئه رفت تا تیم کشورش را در بازی های مقدماتی جام جهانی همراهی کند

از قرار معلوم سوارز در زانوی پای راستش یک کیست سینوویال دارد. کیستی که پس از بازی برای اروگوئه، بدتر شده و این بازیکن را رنج می دهد. ال پیستولرو در حال حاضر از یک متد درمانی محافظه کارانه استفاده می کند و سعی دارد تا جایی که ممکن است، جراحی را به تاخیر بیندازد. گرچه تنی چند از پزشکان به او توصیه کرده اند هر چه زودتر زانویش را به تیغ جراحی بسپارد. اتفاقی که وقتی رخ بدهد، سوارز را حدود سه هفته از میادین دور نگه خواهد داشت.

گرچه باشگاه و خود بازیکن هنوز تصمیمی نگرفته اند اما برنامه این است که سوارز در فیفا دی بعدی در ماه نوامبر جراحی کند. اگر صعود اروگوئه به جام جهانی تا آن زمان قطعی شده باشد، بهترین زمان ممکن برای این کار خواهد بود.

تگ ها


اخبار روز لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال