احتمال جریمه داور بازی استقلال و صنعت نفت

رئیس دپارتمان داوری درباره تصمیمات این کمیته برای هفته پایانی مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را ارائه کرد....

به گزارش مدال، با فرا رسیدن هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هیجان بالا گرفته و گمانه زنی‌ زیادی درباره تیم قهرمان وجود دارد. با وجود اتفاقات داوری طی چند ماه گذشته فدراسیون فوتبال سعی دارد از داوران رده بالا استفاده کند تا فصل پرحاشیه لیگ هجدهم با بدون حاشیه به پایان برسد.

هفته ماقبل پایانی لیگ برتر روز جمعه با سه تصمیم مشکوک داوری در بازی پرسپولیس-ماشین سازی، سپاهان-پدیده مشهد و استقلال-صنعت نفت آبادان همراه بود و کمیته داوران طی روزهای گذشته با حواشی زیادی رو به رو بود.

با توجه به همین اتفاقات داوود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری درباره اینکه اسامی داوران هفته پایانی چه زمانی اعلام می‌شود گفت: زمانی مشخص نشده است، شاید اسامی داوران این هفته را اعلام نکنیم! 

او همچنین درباره اینکه با توجه به اشتباهات هفته گذشته به محمدرضا اکبریان بازی می‌رسد یا خیر گفت:‌ تشخیص با ما است که کدام داور برای کدام بازی قضاوت کند و این در جلسات ما مشخص خواهد شد.

رفعتی در این باره که آیا امکان دارد او به دلیل مصاحبه بعد از بازی محروم شود اظهار داشت:‌ ما از چند هفته قبل به داوران اعلام کرده بودیم که نباید مصاحبه کنند و از اظهار نظر قبل و بعد از هر بازی پرهیز کنند.

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس داور استقلال صنعت نفت رئیس دپارتمان داوری داوود رفعتی پرسپولیس سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال