احتمال حضور انریکه در لندن کاهش یافت

احتمال روی کار آمدن لوئیس انریکه به عنوان سرمربی بعدی چلسی کاهش یافت چرا که طرفین بر سر مسائل مالی اختلاف دارند ......

احتمال روی کار آمدن لوئیس انریکه به عنوان سرمربی بعدی چلسی کاهش یافت چرا که طرفین بر سر مسائل مالی اختلاف دارند. حقوق درخواستی مربی اسپانیایی بسیار بیشتر از چیزی است که این باشگاه برای او در نظر دارد.
پیش از این نشریه تلگراف اسپورت اعلام کرده بود که انریکه نسبت به مربیگری چلسی تمایل و دوست دارد که حرفه مربیگری‌اش را در لیگ برتر از سر بگیرد با این حال پرداخت حقوق در خواستی او که  16.5 میلیون پوند معادل حقوق فصل گذشته‌اش در  بارسلوناست، برای چلسی مقدور نیست و همین موضوع باعث عدم توافق طرفین برای آغاز همکاری‌شان شده است.
رقم درخواستی انریکه در حالیست که باشگاه چلسی هم اکنون به آنتونیو کونته، 9.5 میلیون پوند می‌دهد و او پردرآمدترین سرمربی در تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود، ضمن اینکه این حقوق بعد از افزایش رقم اولیه درآمد او به پاداش قهرمانی فصل گذشته‌اش در لیگ برتر است. در واقع رقمی که گفته می‌شود انریکه از رومن آبراموویچ خواسته، حتی بیش از حقوقی است که پپ گواردیولا در حال حاضر از منچسترسیتی و ژوزه مورینیو از منچستریونایتد می‌گیرد.
گفته می‌شود در صورتی که مذاکرات طرفین به بن‌بست بخورد، چلسی برای استخدام توماس توخل، سرمربی سابق بوروسیا دورتموند دست به کار می‌شود، ضمن اینکه مائوریتزیو ساری، سرمربی ناپولی هم با سبک فوتبالش هم توانسته نظر مدیران چلسی را جلب کند و استخدام هر یک از آنها از جذب انریکه هزینه کمتری خواهد داشت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال