احتمال حضور تراکتور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا

در صورتی که تیم‌های بدهکار ایرانی نتوانند مطالبات خود را پرداخت کنند، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های دیگر جدول را جایگزین آنها خواهد کرد و تراکتور تبریز نیز یکی از گزینه‌هاست....

به گزارش مدال، کنفدراسیون فوتبال آسیا بر حذف تیم‌های بدهکار از  لیگ قهرمانان آسیا جدی است و باشگاه‌های ایرانی بدهکار ( پرسپولیس و استقلال) فقط تا 9 شهریور فرصت تعیین تکلیف برای بدهی‌های معوقه خود را دارند.

در صورتیکه یک یا دو باشگاه ایرانی به خاطر بدهی  از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شوند در آنصورت مسئولان لیگ قهرمانان آسیا تیم های دیگر حاضر در جدول لیگ برتر فصل گذشته را که بدهی نداشته باشند را جایگزین تیم‌های حذف شده خواهند کرد.

به عبارت دیگر اگر استقلال و پرسپولیس به خاطر بدهی از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شوند در آنصورت تیم‌های پنجم تا هشتم جدول لیگ فصل گذشته که بدهی نداشته باشند شانس جایگزینی برای این دو تیم را دارند. 

فصل گذشته تراکتورسازی در رده پنجم، ذوب آهن در رده ششم، سایپا در رده هفتم و فولاد خوزستان در رده هشتم جدول لیگ قرار گرفتند و هر کدام از این باشگاه ها که بدهی نداشته باشند شانس دارند که جایگزین تیم های بدهکار حذف شده شوند.

بیشتر بخوانید:
پیراهن‌‌های تیم‌ملی به تراکتور رسید؟

تگ ها


حذف پرسپولیس از آسیا پرسپولیس استقلال فولاد خوزستان Tractor ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال