احتمال حضور سروش در تراکتور سازی

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازگشت به لیگ برتر قرار دارد. به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری دانشجو، سروش رفیعی د ......

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازگشت به لیگ برتر قرار دارد.

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری دانشجو، سروش رفیعی در پایان فصل شانزدهم تیم الخور قطر را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرد و با این تیم قراردادی یک ساله امضا کرد اما روزهای خوبی را در این تیم سپری نکرد.

این تیم در حالی که ۷ هفته از شروع لیگ ستارگان قطر می گذرد با ۴ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی حضور دارد و ۱۵ امتیاز با لخویا، تیم صدر نشین این لیگ فاصله دارد. الخور در تازه ترین مسابقه خود مقابل لخویا نیز با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شد تا وضعیت آنها بیش از پیش آشفته شود. در این میان گفته می شود راضی شنیشل، سرمربی جدید الخور قطر تمایلی به حفظ سروش رفیعی ندارد و به این ترتیب این هافبک ایرانی در نیم فصل از الخور جدا خواهد شد.

رفیعی تصمیم دارد پس از فسخ قرارداد با الخور به ایران برگردد و طی چند روز گذشته از پرسپولیس به عنوان مقصد بعدی او یاد می شد اما امروز رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ آب پاکی را روی دست او و پرسپولیسی ها ریخت. بر اساس گفته فریبرز محمود زاده با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی، سروش رفیعی نمی تواند دوباره پیراهن سرخ پوشان تهرانی را بر تن کند چرا که قرارداد خود را در نقل و انتقالات تابستانی فسخ نکرده است. 

با توجه به این موضوع و اینکه گفته می شود رفیعی نسبت به حضور در تراکتورسازی نیز بی میل نیست احتمال پوشیدن پیراهن سرخپوشان تبریزی توسط او بالاتر رفته است. رفیعی در فصل های پانزدهم و شانزدهم روزهای خوبی را در تراکتورسازی داشت و پس جدایی از این تیم نتوانست آن طور که باید و شاید پیش برود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال