احتمال خداحافظی کاپیتان تری

کاپیتان چلسی عنوان کرد شاید یکشنبه هفته آینده آخرین بازی دوران فوتبال خود را برگزار کند ......

کاپیتان چلسی عنوان کرد شاید یکشنبه هفته آینده آخرین بازی دوران فوتبال خود را برگزار کند ...

کاپیتان چلسی عنوان کرد شاید یکشنبه هفته آینده آخرین بازی دوران فوتبال خود را برگزار کند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، در  حالی که جان تری پیش تر اعلام کرده بود در پایان فصل از چلسی جدا می شود و به تیم دیگری خواهد رفت، شب گذشته (دوشنبه) بعد از بازی و گلزنی برابر واتفورد عنوان کرد که ممکن است فوتبال را کنار بگذارد.

جان تری ۷۱۶ بار برای چلسی به میدان رفت و توانست ۶۷ گل برای تیمش به ثمر برساند. او بعد از ۲۲ سال حضور در چلسی، روز یکشنبه در بازی برابر ساندرلند آخرین بار با پیراهن آبی در لیگ برتر به میدان خواهد رفت. جان تری در این مدت موفق شد پانزده قهرمانی از جمله پنج قهرمانی در لیگ برتر را به دست بیاورد. او شاید شانزدهمین قهرمانی خودش را در فینال جام حذفی کسب کند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس درباره تصمیم خود گفت : هنوز این را رد نکردم که یکشنبه برای همیشه فوتبال را کنار بگذارم یا نه. به نظر من باید کمی فکر و با خانواده ام مشورت کنم. باید تمامی جوانب را بسنجم تا بهترین تصمیم ممکن را درباره بازنشستگی خودم بگیرم. هنوز تصمیم نگرفتم. شاید فصل آینده فوتبال بازی کند و شاید هم برای همیشه فوتبال را کنار بگذارم.

کاپیتان چلسی در ادامه صحبت هایش گفت : امشب، شب سختی برای من بود. توانستم در این بازی گلزنی کنم و بعد از آن احساسی شدم چون شاید این آخرین گل من برای چلسی بوده باشد. خوشحال هستم در ترکیب ثابت تیم قرار گرفتم و توانستم در این بازی گلزنی هم کنم ولی مهم تر از همه، از برد چلسی خوشحال شدم.