احتمال دوری بلندمدت مدافع منچسترسیتی از میادین

بعد از لروی سانه، آیمریک لاپورته نیز به جمع مصدوم‌های سیتی اضافه شد و تا مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند...

به گزارش مدال، روز گذشته منچسترسیتی در خانه با چهار گل توانست برایتون را شکست دهد. سرخیو آگوئرو دو بار، کوین دی بروین و برناردو سیلوا برای سیتی گلزنی کردند.

بعد از آنکه لروی سانه در دیدار جام خیریه در ابتدای فصل مصدوم شد و مشخص شد تا مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند، آیمریک لاپورت مدافع گرانقیمت این تیم نیز در بازی برابر برایتون مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.

مصدومیت این بازیکن فرانسوی از ناحیه زانو است و جدی به نظر می‌رسد و ممکن است او نیز تا مدت‌ها نتواند سیتی را همراهی کند. به همین خاطر او که به تیم ملی فرانسه دعوت شده بود، باید به مداوای زانوی مصدوم خود بپردازد و ساموئل اومتیتی جای او را در تیم ملی فرانسه خواهد گرفت.

لاپورت بعد از این دیدار به بیمارستان منتقل شد و گواردیولا نیز تایید کرد مصدومیت این بازیکن جدی است و ممکن است تا ماه‌ها نتواند برای این تیم به میدان برود.

این دو مصدومیت ممکن است طبق گفته جرمن جناس، کارشناس فوتبال انگلیس ضربه سختی به مدافع عنوان قهرمانی بزند. با رفتن ونسان کمپانی از جمع سیتیزن‌ها سیتی با کمبود بازیکن روبرو شده است و فرناندینیو در بازی برابر برایتون جای لاپورت کارهای دفاعی را انجام خواهد داد.

منچسترسیتی در بازی بعدی خود در لیگ برتر باید در زمین تیم نوریچ به میدان برود.

اخبار مرتبط:

منچسترسیتی ۴ - ۰ برایتون؛ آتش‌بازی سیتیزن‌ها مقابل یاران جهانبخش

تگ ها


پپ گواردیولا مدافع فرانسوی فوتبال جهان دوری بلندمدت ایمریک لاپورته منچستر سیتی برایتون و هاو آلبیون لیگ برتر فوتبال