احتمال سرمایه گذاری سویا روی یک باشگاه مکزیکی

خوسه کاسترو، رئیس باشگاه سویا، اعلام کرد که این باشگاه قصد دارد به عنوان بخشی از پروژه بین المللی سازی اش، روی یک باشگاه مکزیکی سرمایه گذاری کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیش از این رسانه های مکزیکی اعلام کرده بودند که پس از اینکه پروانه فعالیت باشگاه لوس تیبورونس روخوس از شهر وراکروز به دلیل مشکلات مالی لغو شد، باشگاه سویا برای راه اندازی باشگاه در این شهر ابراز تمایل کرد.

اما روز پنج شنبه، باشگاه جدید  کلاب وراکروز د فوتبول تیبورون در این شهر تاسیس شد که قرار است در لیگ جدید التاسیس بالومپیه مکزیکانو که قرار است از ماه سپتامبر شروع شده و مستقل از فدراسیون فوتبال مکزیک و لیگ حرفه ای این کشور فعالیت کند، حضور داشته باشد.

هرچند کاسترو اعلام نکرد که قرار است سویا روی چه باشگاهی سرمایه گذاری کند اما تایید کرد که احتمال دارد این باشگاه هم مانند اتلتیکو مادرید در فوتبال مکزیک سرمایه گذاری کند. این باشگاه مادریدی از سال ۲۰۱۷ بخشی از سهام باشگاه اتلتیکو سن لوئیس را در اختیار دارد.

کاسترو به مولتی مدیوس دپورتس گفت:" این پروژه ای است که ما هنوز در مورد آن زیاد صحبت نکردیم. من ایده ای ندارم اما ما آماده هر احتمالی هستیم که در مکزیک یا هر کشوری که در آن پروژه جالبی برای ایده بین المللی سازی ما وجود دارد، کار کنیم. این موضوعی است که ما روی آن کار می کنیم. من بسیار جاه طلب هستم اما دوست ندارم وقتی چیزی انجام نشده، پیش بینی کنم."

سویا در حال حاضر با ۱۱ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا صدرنشین، در رتبه سوم لالیگا قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

تمرکز بارسلونا باید روی فتح لالیگا باشد

پیغام صریح مسی برای ستین، بارتومئو و رئیس لالیگا

 

 

تگ ها


سویا فوتبال جهان فوتبال