احتمال غیبت طارق همام در دربی تهران

طارق همام ستاره عراقی باشگاه استقلال مصدوم شد...

طارق همام ستاره عراقی باشگاه استقلال مصدوم شد

ستاره تیم ملی عراق به دلیل مصدومیت اردوی این تیم را ترک کرد.
به گزارش مدال، طارق همام یکی از کلیدی ترین بازیکنان عراق با مصدومیت در تمرینات روزهای گذشته این تیم مجبور به ترک اردوی این تیم در تورنمنت سه جانبه موصل شد تا مراحل درمانی خود را پیگیری کند.
بنا به نوشته رسانه های عراقی از جمله "عراق اسپورت" طارق غایب بزرگ این کشور در بازی با اردن در دومین روز از تورنمنت سه جانبه موصل قلمداد می شود. اتفاقی که بیشتر از طرفداران عراق می تواند برای طرفداران استقلال شوکه کننده باشد چون حضور این ستاره تاثیرگذار در حساس ترین رویارویی نوروز ایران را در هاله ای از ابهام قرار خواهد داد.
طارق همام به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته بود از همین رو شنیدن آسیب دیدگی این بازیکن در اردوی ملی بدترین خبر ممکن برای وینفرد شفر و دستیارانش روی نیمکت استقلال در آستانه مصاف با پرسپولیس در دربی روز دهم فروردین ماه خواهد بود. البته هنوز هیچ رسانه عراقی از وضعیت کامل این بازیکن گزارشی منتشر نکرده اما غیبت او در تمرین شب گذشته عراق نشان داد وضعیت طارق چندان مساعد نیست.

طارق مورد آزمایشات پزشکی قرار می‌گیرد تا میزان مصدومیتش به صورت دقیق مشخص شود. بعد از مشخص شدن نتایج آزمایشات کاتانچ سرمربی تیم عراق تصمیم می‌گیرد که این بازیکن تیم را در بازی با اردن همراهی کند یا خیر.